G430'a 72 dolar verilir mi?

G430 kargo parası felan herşey dahil 72$ eder mi?

• Oy verenlerin toplamı
    7

CemreDemir

Hectopat
Merhaba arkadaşlar.

Kulaklık parası + Kargo parası dahil 72 $'a G430 alınır mı? Gümrük'e takılması için 75€ sınırı var ki benim alacağım daha 72 $ o yüzden vergi sıkıntısı olmaz.

Sizce G430'a 72 dolar verip almalı mıyım?

Not : Amazon'dan alacağım.

Cevaplarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Teşekkür ederim.

Türkiye'de de 240 TL'ye satan var ama güvenemiyorum. 30'un altında satış rakamı var (gerçek alıcı olduklarından şüpheliyim) . Ne yapacağım bilmiyorum. Yurtdışından mı alsam yoksa Türkiye'den mi alsam nasıl bir yol izlemeliyim?

O kulaklığın yerine Superlux HD668B alıp yanınada bir mikrofon alırsanız sizin için kat kat daha iyi olur. Arkası açık olduğu için hem tizleri hemde ses pozisyonu diğer kulaklıklardan çok daha geniş. Fakat kulak yastıklarının rahatsız olduğu söyleniyor, ek kulak yastıkları ile kullananlar gayet memnunlar.

4 5 ay once 200 liraya aldim 1 2 ay once 150 liraydi simdi 210 lira vermek ilginclesebilir acil degilse indirim olmasini bekleyiniz.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı