G435 alınır mı?

candyshopadam

Centipat
Daha fazla  
Merhaba, Logitech G435 almayı düşünüyorum. İnternetten az da olsa araştırdım ama yine de sizlere de sormak istedim. Genel kullanım amacı olarak Discord, yayın ve oyun olarak. Mikrofonu kötüymüş ama sorun yok harici bir mikrofon kullanıyorum. Kulaklığı tercih etme sebebim rengi çok hoşuma gidiyor ( mavi olan ) ve kablosuz olması. Kulak pedlerinin güzel ama sürücüyle ped arasinda bir kumaş olmamasının kötü olduğunu gördüm. Logitech G733'e de baktım ama gereksiz pahalı olduğunu fark ettim. Sizler bu kulaklık için ne dersiniz bilemem ama başka bir kablosuz kulaklık önerisi yapmak isterseniz sevinirim.

Bütçe: 2K-4K arası.

Teşekkürler.

İyi akşamlar.

Merhaba, Logitech G435 almayı düşünüyorum. İnternetten az da olsa araştırdım ama yine de sizlere de sormak istedim. Genel kullanım amacı olarak Discord, yayın ve oyun olarak. Mikrofonu kötüymüş ama sorun yok harici bir mikrofon kullanıyorum. Kulaklığı tercih etme sebebim rengi çok hoşuma gidiyor ( mavi olan ) ve kablosuz olması. Kulak pedlerinin güzel ama sürücüyle ped arasinda bir kumaş olmamasının kötü olduğunu gördüm. Logitech G733'e de baktım ama gereksiz pahalı olduğunu fark ettim. Sizler bu kulaklık için ne dersiniz bilemem ama başka bir kablosuz kulaklık önerisi yapmak isterseniz sevinirim.

Bütçe: 2K-4K arası.

Teşekkürler.

İyi akşamlar.

G733 kötü kulaklık değil . Gereksiz pahalı diyen kişi kim?

Fiyatları 6500'den başlıyor.
Elimde 1 yıl garantili 2-3 gün kullanılmış Amazon'dan alınma bir kulaklık var işinize yararsa diye dedim, sıfır değil ama sıfır ayarında bir ürün. Doğum günü hediyesi gelmişti fakat askere gidip gelince kullanmaya vakit olmadan bilgisayarı sattım. :)

G435'i almayı düşünüyorsan hala 2400 TL'den satmaya çalışıyorum 1 aydan daha az kullandım G PRO X'e geçeceğim o yüzden satıyorum rengi siyah.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı