G435 mikrofonunda kullanıcının sesi duyuluyor

1663525751934.png

Buradaki Bu aygıtı dinle (listen to this device) ayarı aktif mi kontrol eder misiniz? Aktifse de tiki kaldırın.

Buradakini de denediniz mi peki?

Buradakini de denediniz mi peki?

Sorun kulaklıkta başka bilgisayarda denedim yine aynı sorunu yaşadım ama kulaklık yazılım kabul etmiyor fabrika ayarına çevirmeyide bulamadım.

Merhaba, aynı sorunu bende yaşıyorum ama nasıl çözeceğimi bulamadım. Çok saçma bir şekilde hangi mikrofonu seçsem de kendi sesimi duyuyorum.

Logitech G435 kullanıyorum bugün bir anda DC girince kendi sesimi duymaya başladım. Başka programlarda da aynı sorunu yaşıyorum.

Az önce biraz araştırdım ve sorunu buldum, Logitech G435'te G HUB desteklenmediği için bu özelliği eklemişler. Yapmanız gereken tek şey kulaklıktaki mute butonuna 2 kere hızlıca basmak.

Son düzenleme:
Merhaba, aynı sorunu bende yaşıyorum ama nasıl çözeceğimi bulamadım. Çok saçma bir şekilde hangi mikrofonu seçsem de kendi sesimi duyuyorum.

Az önce biraz araştırdım ve sorunu buldum, Logitech G435'te G HUB desteklenmediği için bu özelliği eklemişler. Yapmanız gereken tek şey kulaklıktaki mute butonuna 2 kere hızlıca basmak.

Olduuuu çok teşekkürlerrr. Kafayı yicektim yakında.

Geri
Yukarı