G4560 + GTX 1050Ti Sistem

Faintsmile

Hectopat
Daha fazla  
Merhabalar. Bu şekilde çok fazla başlık bulunduğundan dolayı kızabilirsiniz doğal olarak fakat şuan sistemi toplayacağım için bir kez de kendim sormak istedim. Gösterişli bir kasa isteyen birisi değilim fakat daha önceleri bu kasa önerisini aldığım için seçtim fiyatı daha ucuz aynı performansı verebilecek gösterişsiz bir kasa öneriniz varsa güzel olabilir. Parçalar uyumlu mu? 1366x768 çözünürlüğünde bir monitör kullanmaktayım. Araştırma yaptım aldığım sonuçlara göre düşük ayarlarda oynarsam işlemciye yük biniyormuş yüksek ayarlarda oynarsam da doğal olarak ekran kartına, yanlışım varsa kusura bakmayın. Sıkıntı çıkarır mı şuan belli bir oyunu oynamak için almıyorum fakat büyük ihtimal ile The Forest, Rust, CS:GO gibi oyunları oynarım. Önerileriniz için teşekkürler. Bu arada monitörüm VGA fakat bir süre kullanıp yeni monitör alabilirim, aktif bir dönüştürücü ile kullanacağım şuan.

Adsız.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Hali hazırda kullandığım sistem. PUBG bile oynuyorum yüksek ayarlarda. Çok akıcı olmuyor ama olsun. CSGO da çok yüksekte 250 fps altı çok zor görürsün. Forest , Rust falan da sıkıntı kesinlikle çıkarmaz. Tavsiyem itopya.com dan alman. İndirimli paketleri mevcut.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı