G4560 Render Performansı

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayrıca o işlemciden nasıl render performansı alıcak ?
Test videoları var türk kanalı reklam olmasın diye burda paylaşmak istemiyorum.
Benim bu arkadaşa tavsiyem biraz daha bekleyip,bütçesini genişletip i5 ve rx470 alması.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adam burada sistem bile toplamış. Siz gelmişsiniz darboğaz yapar diyorsunuz. Evet yapıyor ama her oyunda yapacak değil ya. Gayet alınabilir bir sistem. Madem 1050 Ti ile ufak darboğaz yapıyor. O zaman giderim RX 470 alırım. Sonuçta ikisinde de yapıyor değil mi? Ha bunda 5 FPS yaptı, ha diğerinde 10 FPS yaptı. Darboğaz yapmayan oyunlarda ise 470 çok rahat bir şekilde eziyor. :)

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Adam burada sistem bile toplamış. Siz gelmişsiniz darboğaz yapar diyorsunuz. Evet yapıyor ama her oyunda yapacak değil ya. Gayet alınabilir bir sistem. Madem 1050 Ti ile ufak darboğaz yapıyor. O zaman giderim RX 470 alırım. Sonuçta ikisinde de yapıyor değil mi? Ha bunda 5 FPS yaptı, ha diğerinde 10 FPS yaptı. Darboğaz yapmayan oyunlarda ise 470 çok rahat bir şekilde eziyor. :)
Hocam önceki cevaplarıma baksaydınız keşke her oyunmu yazmışım yoksa bf1 ve gta 5 mi yazmışım
Bana şunu açıklayın madem o işlemciyi alıcak rx470 almanın tek mantığı olur ilerde işlemci değiştirmek,render yapacakmış arkadaş bu işlemci işini ne kadar görücek oda şüpheli.

@Birisi RX470 ileriye yönelik bir ekran kartıdır. Kullanıcı ileride upgrade düşünürse sistemi toptan değil sadece işlemcisini değiştirerek daha karlı bir şekilde çıkabilir. G4560 ve RX470 kullanıcısıyım yaklaşık 4-5 gün oldu hiç bir sorun vb. bir şey yaşamadım.
İyi geceler bende bahsedilen sistemi kurmak istiyorum velakin rx470 ile 1050 ti arasında kalmış bulunmaktayım.Ayrıca g4560'ın render performansı hakkında söyleyebileceklerin var mı ? i3 7100 alıcakken g4560'a döndüm.Malum öğrenciyim ve ilk kez bir sistem toplayacağım çöpe atıcak param yok, yardımcı olursan sevinirim.1050ti alıp ileride işlemci ve ekran kartı upgrade yapmak daha mı mantıklı yoksa i3'ten kıstığım parayı rx470 e yatırmak mı daha mantıklı ?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı