G4560, RX 570 4GB ile Darboğaz Yapar mı?

baahtsizbedevi

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Nanokatolog'tan RX570 aldım 434 TL'ye. Ancak işlemci konusunda düşüncelerim var. G4560 kullanıyorum. Ne gibi sıkıntılar olur? GTX 1050ti almıştım 580 TL'ye kargoda şuan. Onu iptal edip bunu almak istiyorum. Aradaki fiyat farkını da öderlerse 140 TL daha ucuz ve harika bir ürün almış olacağım. Düşünceleriniz neler? Darboğaz olur mu? Çok rahatsız eder mi?
GTA 5, Far Cry 3-4, Watch Dogs 2, Outlast gibi oyunlar oynuyorum. FHD monitörüm var. Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
RX 470 ile çok az darboğaz yapıyordu. RX 470 ile aralarında taş çatlasa 15 FPS fark var. Bazı yerlerde darboğaz yapar evet, bu yüzden her oyunda bütün ayarları yükseltin. Sizi çok rahatsız etmez ayrıca.

Arkadaşlar Nanokatolog'tan RX570 aldım 434 TL'ye. Ancak işlemci konusunda düşüncelerim var. G4560 kullanıyorum. Ne gibi sıkıntılar olur? GTX 1050ti almıştım 580 TL'ye kargoda şuan. Onu iptal edip bunu almak istiyorum. Aradaki fiyat farkını da öderlerse 140 TL daha ucuz ve harika bir ürün almış olacağım. Düşünceleriniz neler? Darboğaz olur mu? Çok rahatsız eder mi?
GTA 5, Far Cry 3-4, Watch Dogs 2, Outlast gibi oyunlar oynuyorum. FHD monitörüm var. Teşekkürler.

434 TL'ye nasıl aldınız RX 570?

Bir fatura ile ekran kartının atar mısınız? Merak ettim. :D
Şöyle göstereyim :) .

1492859858250.png

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı