G4600 2 oyun açınca darboğaz yapıyor

İşlemci: Intel G4600
Anakart: Gigabyte ga H110ms2v
EkranKartı: ASUS phoenix GTX 1050
RAM: Team Elite 8 GB DDR4 2133MHZ
HDD: Hitachi 2TB 7200 RPM
SSD: 240 GB
PSU: Hadron 700W

Rainbow Six Siege oynuyorum. Oynarken bir yandan da 3 tane metin 2 hesabımı açıp dükkan acıyorum. Normalde 90 FPS'de oynuyorum ortalama Rainbow'da. Ama 30 FPS'ye düşüyor ve işlemci kullanımı % 100'de oluyor. Yapabilicegim bir şey var mı? Tam olarak bilmiyorum ekran kartı kullanımım %20-30 çogunlukla.

Son düzenleyen: Moderatör:
3 tane Metin 2 açıp pazar alanında bilgisayarın yanmadan R6 oynayabiliyorsan ona şükür et. Nasıl 30 FPS üstü beklersiniz? Metin 2 zaten tüm işlemciyi yiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yapacağınız en iyi şey yeni bir işlemci almak.
İntel 6ve 7 nesil işlemciler oluyormuş anakartıma ama hangi nesil işlemci alsam bu sıkıntıyı yaşamam i3, i5, i7
Üretici sitesinde desteklenen işlemciler arasında var olan İ5 veya İ7 modelini alın. 2. el alın uygun olsun.
İntel 6ve 7 nesil işlemciler oluyormuş anakartıma ama hangi nesil işlemci alsam bu sıkıntıyı yaşamam i3, i5, i7 çok işlemci var hangi sıkıntı cıkarmaz yardımcı olurmusunuz lütfen

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı