G4600 işlemciye hangi ekran kartını tercih etmeliyim?

Kutay Esmez

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar işlemcim Intel Pentium G4600 hangi ekran kartını önerirsiniz araştırdığımda 1050 Ti diyenler var fakat bana göre RX570 almak daha mantıklı gibi sizin düşünceleriniz nelerdir? (Anakart H110M-K)

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz ama o işlemciye RX 570 sanırım biraz darboğaz yaşayabilirsiniz.

Merhabalar bütçenizi belirtirseniz daha iyi yardımcı olabiliriz ama o işlemciye RX 570 sanırım biraz darboğaz yaşayabilirsiniz.
bütçe yok işlemcimin sağlıklı bir şekilde besleyebileceği fiyat performans odaklı bir ekran kartı olması yeterli ama eğer bir bütçe belirtin derseniz 1000-1500 civarı olabilir

Bütçe yok işlemcimin sağlıklı bir şekilde besleyebileceği fiyat performans odaklı bir ekran kartı olması yeterli ama eğer bir bütçe belirtin derseniz 1000-1500 civarı olabilir.

RX 570 alabilirsniz ama ileride işlemci yükseltmek gerekir diye düşünüyorum bütçeniz olduğu bir zamanda işlemciyi upgrade etmeyi düşünebiliriz.

RX 570 alabilirsniz ama ileride işlemci yükseltmek gerekir diye düşünüyorum bütçeniz olduğu bir zamanda işlemciyi upgrade etmeyi düşünebiliriz.
birşey sormak istiyorum eğer işlemciyi upgrade etmezsem 1 yıl kadar bir sürede bir sıkıntı olur mu yoksa sadece ekran kartının tam gücünü mü kullanamam

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı