G4600 ve GTX 1050 Ti Sistem Toplama

Reno

Kilopat
Daha fazla  
Belirlenen sistem bileşenleri şu şekilde:
Sistem parçalarının birbiri ile uyumluluğunu, ekran kartının işlemciye ne düzeyde bir darboğaz yaşatacağını ve işlemcinin içerisinde stok soğutucu var mı diye merak ediyorum. Ayrıca bu sisteme 1080P çözünürlükte hesaplı monitör önerilerinizi beklemekteyim. Cevaplarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
G4600 ile GTX 1050 TI darboğaz yapmayacaktır.

İşlemcinin içinde stok fan mevcuttur.

O kasayı almanızı tavsiye etmem. Kaliteli değil.

Eğer ilerde sistemi sıkça geliştirecekseniz X4 950 ile bir sistem toplamanızı tavsiye ederim.

HDD hariç toplam bütçeniz ne kadar?

Dün gece geçerli olan indirimler neticesinde sistem yukardaki parçalar olarak alındı. Stok fan mevcut olduğunu bilmiyordum ilişimini yukarda verdiğim Cooler Master model hesaplı bir fan alındı. Bütçe 2.500TL dolaylarındaydı. Kasanın fiyatı oldukça alınmaya elverişliydi onun için seçtim. Geriye bir tek monitör kaldı. Monitör bütçesi olarak en fazla 400TL gibi bir meblağ verilebilir. 1080p çözünürlükte olan hesaplı bir monitör önerirseniz sevinirim. Hesaplı olması önemli.

G4600, B250M, 1050Ti kombinasyonu çokça yapılıp kullanılıyor anladığım kadarıyla. Yani herhangi bir uyum sorunu ve performans kaybı yaşatmayacaktır diye umuyorum.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı