G502 Hero vs Razer Basilisk V3

Daha fazla  
Benim için önemli olan makrosu, tuş fazlalığı ve iyi bir yazılım desteği sizce hangisi daha iyidir? Ya da bunlardan hariç onereceğiniz mouse var mı? Bana kalırsa G502 Hero'nun yazılım desteği daha iyi gibi geliyor DeathAdder V2 de çok iyi mouse ama az tuşu var elim 16,5 CM yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam ben G402 kullanıyorum. Çok kullanışlı ve ergonomik geliyor. Büyüklüğü de tatmin edici. Yazılım desteğinden çok memnunum. G502 eminim daha iyidir.
Razer hakkında fikrim yok.

Deathadder V2 gayet yeterlidir fakat çok tuş istiyorsanız Basilisk V3 çok daha iyi bir modeldir. Daha kaygan skatezleri var ve kablosu paracord esnek kumaştan ve hafif bir mouse.

Tonla mouse kullandım, Logitech'in yazılımı bu konusunda zirveye en net adayım olur.

G502 bir hayli ağır bir alet, ergonomisini de ben pek beğenmemiştim zamanında ama G402 başka bir şey. Onu da seçeneklere ekleyebilirsiniz.

Makro, yazılım, kalite: G502. G402 daha çok FPS için bir fare ve G502'den önce onu kullandım. Sonrasında ben de makro tuşlar için 502 aldım ve memnunum. 402 kullandığım için mi bilemem ama aman aman ağır gelmedi bana. Sonrasında da alıştım zaten. Bu arada G-Shift ve farklı modlar arasında geçişle beraber onlarca farklı kombinasyon oluşturabiliyorsunuz.

Makro, yazılım, kalite: G502. G402 daha çok FPS için bir fare ve G502'den önce onu kullandım. Sonrasında ben de makro tuşlar için 502 aldım ve memnunum. 402 kullandığım için mi bilemem ama aman aman ağır gelmedi bana. Sonrasında da alıştım zaten. Bu arada G-Shift ve farklı modlar arasında geçişle beraber onlarca farklı kombinasyon oluşturabiliyorsunuz.
Teşekkürler tercihim g502.

Ama g502 elime uyarmı 16,5 cm elimin uzunluğu büyük gelirmi sizce?

Yani elimin boyutunu bilmiyorum fakat ben de çok uzun bir insan değilim 1.69 civarı bir boyum var ve büyüklükle alakalı bir sorun yaşamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı