G502 mi, Razer Deathadder chroma mı?

Logitech G502 mi Razer Deathadder Chroma mı?

• G502

Oy: 16 51,6%
  • Deathadder chroma

Oy: 15 48,4%

• Oy verenlerin toplamı
    31
abi ben de mouse alıcam fps oyunlar oynamayı düşünüyorum g502 mi alıyım deathadder elite mi alayım karar veremedim ikisini de kullanmışsın heralde cevaplarsan sevinirim
Logitech'in yazilimi Razer'in yanindan bile gecemez oncelikle. Deathadder elite ise daha guncel bir mouse G502'dense. Ben Deathadder oneririm. Cok daha ergonomik ve daha performansli.

Son düzenleyen: Moderatör:
abi ben de mouse alıcam fps oyunlar oynamayı düşünüyorum g502 mi alıyım deathadder elite mi alayım karar veremedim ikisini de kullanmışsın heralde cevaplarsan sevinirim
Logitech'in malzeme kalitesi bir tık daha iyi bence ve garanti şartları çok daha iyi, onun dışında kafana yatanı alabilirsin Razer'in garantisi daha hiç lazım olmadı ama malzeme kalitesi Logitech mousede daha iyi olsada G633 kulaklığımla Kraken'i karşılaştırınca orada Razer daha iyi yani kafana yatanı al 2 side pişman etmez.

-Razer yazılımı daha iyi, ergonomisi daha iyi.
-Logitech ise bir tık daha kaliteli hissiyatı var, özellik olarak zaten 2 üründe çok üst seviye olduğundan pişman etmez.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı