G611FF stock ROM sonrası bootloopa giriyor

G611F hindistana özel üretilmiştir. G610F J7 Prime olarak geçer, G611F veya G611ff J7 Prime 2 olarak geçer.

Cihaz içerisinde ki yazılımdan başka bir sürüm çıkmamış. Yine de aynı yazılımı indirip Odin ile flaşlayın. Sorun çözülecektir.

Flashlanıyor ama açıldığında J7 Prime yazısını görüp resetliyor ama bu ROM ile tekrar deneyeceğim.

G611F hindistana özel üretilmiştir. G610F J7 Prime olarak geçer, G611F veya G611ff J7 Prime 2 olarak geçer.

Hadi canım ciddi olamazsın.

bölgelendirme yapılmıştır.

Aynı cihaz yani costum ROM kurarken bile G61X diye geçiyor cihaz her halükarda on7xelte değil mi? 32 GB varasyonu sadece bir farklılığı yok benim attığım ROM'u kursa da cihazın hafıza 32 olarak tanımlaancak.

Hadi canım ciddi olamazsın.

Aynı cihaz yani costum ROM kurarken bile G61X diye geçiyor cihaz her halükarda ON7xelte değil mi? 32 GB varasyonu sadece bir farklılığı yok benim attığım ROM'u kursa da cihazın hafıza 32 olarak tanımlaancak.
Custom rom G61X diye geçmesi doğal donanımları aynı. Stok rom yüklemek istersen G610F romunu G611FF'e yükleyemezsin.

Custom ROM G61X diye geçmesi doğal donanımları aynı. Stok ROM yüklemek istersen G610F ROM'unu G611Ff'e yükleyemezsin.

Çok güzel bir şekilde yükleyebilirsin ki yukarıda da arkadaş yüklüyor zaten, çözemediğimiz bootloop sorununa sıkışıyor.

Aynı örnek whyred cihazı içinde geçerli. Redmi Note 5 ve Redmi Note 5 Pro olarak iki farklı cihaz ama stok ROM'ları birbirinde çalışıyor.

Çok güzel bir şekilde yükleyebilirsin ki yukarıda da arkadaş yüklüyor zaten, çözemediğimiz bootloop sorununa sıkışıyor.

Aynı örnek whyred cihazı içinde geçerli. Redmi Note 5 ve Redmi Note 5 Pro olarak iki farklı cihaz ama stok ROM'ları birbirinde çalışıyor.

Arkadaşın yüklediği görselde ki yazılıma bak G610F değil G611FF. Senin paylaştığın yazılımı yüklememiş alakası yok paylaştığınla. Yüklenmez zaten. Xiaomi ile Samsung farklı firmalar Redmi örneği doğru değil bu konu için.
Bu ROM'u attim yine attiktan sonra sistem acilmiyor download mode ve recoverye giriliyor ama acilirken reset atiyor.

Eki Görüntüle 1482595

Arkadaşın yüklediği görselde ki yazılıma bak G610F değil G611ff. Senin paylaştığın yazılımı yüklememiş alakası yok paylaştığınla. Yüklenmez zaten. Xiaomi ile Samsung farklı firmalar Redmi örneği doğru değil bu konu için.

Attım diyor ama ben ne yapayım şimdi?
Bal gibi doğru örnek, doğru olmadığını düşünüyorsan neden olmadığını açıkla lütfen. İki aynı cihaz, board tipi şekli aynı bir cihazın 16 GB ve 32 GB varasyonu gibi. Senin mantığa gidersek çok işimiz var. Zamanında J7 Prime kullandım 611F ROM'unu çalıştırıyor aynı şey bu cihaz içinde geçerli.

Son düzenleme:
Attım diyor ama ben ne yapayım şimdi?
Bal gibi doğru örnek, doğru olmadığını düşünüyorsan neden olmadığını açıkla lütfen. İki aynı cihaz, board tipi şekli aynı bir cihazın 16 GB ve 32 GB varasyonu gibi. Senin mantığa gidersek çok işimiz var. Zamanında J7 Prime kullandım 611F ROM'unu çalıştırıyor aynı şey bu cihaz içinde geçerli.

Arkadasin verdigi yazilimi yukledikten sonra ben diger stok ROM'u denedigim icin orasi degisti dedigi dogru benim cihazda TWRP girdigimde G610F olarak geciyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı