G633 alınır mı?

Logitech'in daha önce yaptığı G230, G430 ve G35 gibi kötü kulaklıkları olduğu için, yeni çıkmamış diğer Logitech kulaklıklara içim pek ısınmadı. G533 ve ondan sonra çıkan modeller ile hoşuma gitmeye başladı tekrardan. G533, G433 ve G233 modelleri şu anda gerçekten hoşuma giden Logitech kulaklıklar.

Logitech'in daha önce yaptığı G230, G430 ve G35 gibi kötü kulaklıkları olduğu için, yeni çıkmamış diğer Logitech kulaklıklara içim pek ısınmadı. G533 ve ondan sonra çıkan modeller ile hoşuma gitmeye başladı tekrardan. G533, G433 ve G233 modelleri şu anda gerçekten hoşuma giden Logitech kulaklıklar.
G533'e bakmıştım ancak parası fazlaydı bir de monitör de alma fikrim var anca 500-550 ye kadar çıkabiliyorum. G633 modelinin birkaç yayıncı tarafından kullanıldığı ve önerdiklerini okudum. Kullanıcı yorumlarında sadece 1-2 kişi kötü yorum yapmış onlarda fiyatı pahalı diye. Cidden iyi bir kulaklık almak istiyorum ve kullanıcı ya da oyuncu yorumlarına önem veren biriyim bu yüzden sormak istedim. Şuan yüksek ihtimalle G633 almayı düşünüyorum. Bana da yardımcı olduğunuz için teşekkürler. Bir de kötü kulaklık derken ses kalitesi ya da malzeme kalitesinden mi bahsediyordunuz?

Ne yaptınız kulaklığı aldınız mı? Ben de almayı düşünüyorum. Ses seviyesi düşük yazan çok kişi var. Geri dönüş yaparsanız sevinirim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı