G633 alınır mı?

elienboy

Hectopat
Daha fazla  
İlk önce Snopy SN-R10 aldım. Şimdi de 500 TL civarı biriktirdim ve kulaklığı değiştirmeye karar verdim. Logitech G633 gözüme bayağı bir güzel gözüktü. Kullanan kişiler incelemelerini yazarlarsa mutlu olurum. Eğer Logitech G633 kötü derseniz hangi kulaklığı almalıyım? Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben almazdım. Hoşuma gitmeyen bir model öyle söyleyeyim. Tercih meselesi. O da alınabilir tabi ama ben olsam kablosuz kulaklık alırdım.

Ben almazdım. Hoşuma gitmeyen bir model öyle söyleyeyim. Tercih meselesi. O da alınabilir tabi ama ben olsam kablosuz kulaklık alırdım.
Hocam bayağı bir araştırma yaptım. G633 beğeniliyor ancak tek bir sorunun biraz daha az ses verdiği söyleniyor oda yeni yazılımla ilgiliymiş şuan düzeltilmiş galiba tasarımı da bayağı bir hoşuma gitti. Bu modelin neden hoşunuza gitmediğini sorabilir miyim?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı