G703 Lightspeed İçin Switch ve Skatez Önerisi

TheMarksman

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
G703 Lightspeed için switch önerisi istiyorum. Öncelikle switchler hakkında hiçbir bilgim yok açıklayarak önerirseniz neyin ne olduğunu bilerek almış olurum.

Sol ve sağ tuş için istiyorum ve ayrıca tekerlek için de switch gerekiyor. Tekerlek düzgün çalışıyor fakat tıkladığım zaman o da double click atıyor. Bu işlemler yapılırken skatezler söküleceği için ayrıca skatez önerisi de istiyorum.

Bonus olarak da şunu sormak istiyorum, faremin dışı da kozmetik olarak bozulmaya başladı. Farenin sağ tarafı, yani serçe parmağımın değdiği yerler aşınmaya başladı. Aşağıya görselini bırakmaya çalışacağım. Bu sorunu çözebilmem için ne gerekiyor? Yüksek ihtimalle kasa değişimi gerekecek fakat nereden bulabilirim bilmiyorum. Fareyi değiştir diyenler olacaktır ama maalesef bütçem o kadar yok, alırsam yine böyle bir fare almak istiyorum ama fiyatlar minimum 1000₺ küsürlerde. Çözülecekse böyle çözmek istiyorum.

design-medium.jpg

Resimde gösterdiğim yer ve aynı konumda diğer tarafı aşınıyor.

Skatez olarak ülkemizde Wraith firması var gayet başarılılar ben Wraith öneririm:

Logitech G403/G603/G703 için Hoverpad Mouse Skate

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Switch olarak yine Türkiye'den almak isterseniz:

Yurtdışından almak isterseniz:

TRY 85.39 | 2/3 adet Kailh mikro anahtarı 80M can yeleği oyun fare mikro anahtarı 3 Pin siyah nokta üzerinde kullanılan bilgisayar fare sol sağ düğme kailh GM8.0

Switch değişimi zor iştir, bunu ülkemizde sadece KdaCables yapıyor (kendi lehim bilginiz varsa o ayrı tabii):

Birde yanları soyulmaya başlamış demişsiniz, Wraith'te Grip Tape'ler var ona bakabilirsiniz:

Buradan kendi mouse'unuzu seçiniz.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleme:
Skatez olarak ülkemizde Wraith firması var gayet başarılılar ben Wraith öneririm:

Logitech G403/G603/G703 için Hoverpad Mouse Skate

Switch olarak yine Türkiye'den almak isterseniz:

Yurt dışından almak isterseniz:

Try 85.39 | 2/3 adet Kailh mikro anahtarı 80M can yeleği oyun fare mikro anahtarı 3 pin siyah nokta üzerinde kullanılan bilgisayar fare sol sağ düğme Kailh GM8.0

Switch değişimi zor iştir, bunu ülkemizde sadece kdacables yapıyor (kendi lehim bilginiz varsa o ayrı tabii):

Bir de yanları soyulmaya başlamış demişsiniz, Wraith'te grip Tape'ler var ona bakabilirsiniz:

Buradan kendi mouse'unuzu seçiniz.

Hocam bu Türkiye için satın almak istediğimiz sitede birden fazla switch modeli görüyorum. Tuş renkleri farklı olan. Bunların farkı nedir açıklayabilir misiniz? Veya en kaliteli olan sizin attığınız tuş mu? SS Rival 600 model farem için switch bakıyorum şu an.

Hocam bu Türkiye için satın almak istediğimiz sitede birden fazla switch modeli görüyorum. Tuş renkleri farklı olan. Bunların farkı nedir açıklayabilir misiniz? Veya en kaliteli olan sizin attığınız tuş mu? SS Rival 600 model farem için switch bakıyorum şu an.
En iyisi GM 8.0 ve Blue Shell White Dot'tur. White Dot biraz daha sert basıma sahip. Kalite olarak ikiside asla üzmez.

En iyisi GM 8.0 ve Blue Shell white dot'tur. White dot biraz daha sert basıma sahip. Kalite olarak ikisi de asla üzmez.

Çok teşekkür ederim. Sitede şu an GM 8.0 bulunuyor. Ondan alacağım.

Yeni konular

Geri
Yukarı