G770 oyunlarda düşük FPS

Teleforce

Centipat
Daha fazla  
Casper
Casper Excalibur g770.1140-8VJ0t-b i5-11400H 8 GB 500 GB SSD RTX3050 laptopunu kullanıyorum. Ekran kartım 70Wluk model. Oyunlarda düşük FPS sorunu ve ara ara droplar yaşıyorum. Aynı teknik özelliklere sahip başka cihazlar Valorant, CS:GO gibi oyunlarda neredeyse 2 katım kadar FPS alıyor. İnternetten araştırdığım kadarıyla darboğz vs. gibi sorunlardan bahsediliyor. Sorunu çözemedim. Yardımcı olabilecek var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun esnasındaki işlemci kullanımı, ekran kartı kullanımı gibi değerleri sağlayabilirseniz yardımcı olmaya çalışabiliriz. Bunun için Afterburner ile birlikte gelen RivaTuner programını kullanabilirsiniz.

Hemen paylaşıyorum.
Oyun esnasındaki işlemci kullanımı, ekran kartı kullanımı gibi değerleri sağlayabilirseniz yardımcı olmaya çalışabiliriz. Bunun için Afterburner ile birlikte gelen RivaTuner programını kullanabilirsiniz.

@Fırat Kılınç

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-05-03 161606.png
    Ekran görüntüsü 2023-05-03 161606.png
    23,9 KB · Görüntüleme: 13
Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı