G780 laptop için hangi şarj aleti alınmalı?

Hocam bu tarz şeyler ne kadar sağlıklı olur bilemem , kendi sarj aletinizin boyutunu bi öğrenelim öncelikle ona göre adaptör bulalım o toplara hiç girmeyiniz
Onu nasıl öğrenebilirim, burda aynısı var ama hangisi olduğunu anlamadım. Burdan alamıyorum çünkü kargo geç geliyor

7.4 x 5.0 mm - Pinli Uç senin arayacağın uç hocam
180 Watt
19.5V
9.23A alacağın bi adaptör tam uyar .
Bu ikisi arasından hangisi uyumlu olur? ikiside olmazsa başka bakayım

Yazanları bulamıyorum hocam, attığın da çok pahalı geldi

Bu ürünlerden birini alsam nasıl olur?

Son düzenleme:
Yazanları bulamıyorum hocam, attığın da çok pahalı geldi

Bu ürünlerden birini alsam nasıl olur?

İkisi de 7.5*5 mm sana 7.4*5 lazım uçları olmaz

Amazondan olanı aldım hocam idare etmek için benimkinden bulana kadar. Şu an 1 tane 2. el aynı adaptörden buldum 950 TL'ye, birde servis yollarsanız tamir edelim diyor. Sizce hangisini yapmalıyım?

Amazondan olanı aldım hocam idare etmek için benimkinden bulana kadar. Şu an 1 tane 2. el aynı adaptörden buldum 950 TL'ye, birde servis yollarsanız tamir edelim diyor. Sizce hangisini yapmalıyım?
2.el almanda bir sakınca görmüyorum fakat servis derken laptopun kendi servisinden mi bahsediyorsunuz. 2.el işini şimdilik bi beklet servis sana acaba ücretsiz sarj aleti sağlayabilir mi garanti felan varsa onu merak ettim şimdi

2.el almanda bir sakınca görmüyorum fakat servis derken laptopun kendi servisinden mi bahsediyorsunuz. 2.el işini şimdilik bi beklet servis sana acaba ücretsiz sarj aleti sağlayabilir mi garanti felan varsa onu merak ettim şimdi
Casper teknik servisi ile görüştüm, garantisi bitti fakat servis yardımcı oluruz dedi

+yani aslında casper yetkili servis ile görüştüm bölgedeki, 0 temin edecektik fakat stok kalmamış, istersen servisle görüşelim onlar yapabilir dedi pazartesi tekrar görüşücem, 2. eli de bekleticem

Son düzenleme:
Casper servisi size yardımcı olmasını bekleyin bence boşa masraf yapmayın belki adaptörünüzü bile onarabilirler. Siz laptopu şarj aletiyle birlikte verebilirsiniz.

Geri
Yukarı