GA-78LMT-S2 anakarta SSD takılır mı?

Bütçe
250
İki SSD de SATA 3 hızında, yani iki SSD'de de her türlü hız kaybı olacak. Alabilirsiniz tabii, büyük bir hata olmaz. Yalnız bütçe hala aynıysa 240 GB almanızı öneririm, 120 GB 250 TL için hem pahalı hem de genel olarak pek de yeterli bir kapasite değil.

İlk başta 240 GB alma niyetindeydim fakat sistemim aldığım SSD'ye yetişemediği için fazla para vermek istemiyorum. 120 GB alayım, günlük işlerim görülsün hem de param cebimde kalsın diye düşünmeye başladım. Sizin fikriniz nedir?

Tekrardan rahatsız edeceğim. Benim anakartım SATA 2 destekli olduğu için Seagate Barracuda almak mantıksız olabilir mi? Çünkü ben SSD'nin vereceği değerlere ulaşamayacağım. Bunun yerine ortalama seviye olan Patriot Burst 120 GB alıp günlük kullanımı yükseltsem nasıl olur?
Mantıksız olmaz bence ama 120 GB Patriot Burst ile tabii ki günlük kullanım için yeterli bir hale gelir. Lakin 120 GB yetecek bir kapasite mi size orası tartışılır. İleride SATA 3 bir sisteme geçince Seagate Barracuda 120'nin gücünü tam manasıyla görebilirsiniz. Uzun vadeye bir yatırım da olur yani. :) Bütçenizi zorlamak istemiyorsanız alın geçin Patriot Burst'ı. :) Hayırlı olsun.

Geri
Yukarı