Çözüldü GA-945GCM-S2L anakarta Face wizard ile BIOS başlangıcına çay koyma

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Jack İşte

Hectopat
Makaleler
5
Yer
İstanbul, Esenyurt
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Bilgisayar: Asus GTX 1060 6 GB Dual White GPU, Intel i7 3770s CPU, Gigabyte 240 GB SSD, H61M-K motherboard, Corsair 550W PSU

Telefon: S7 Edge (Hero2_lte)
Meslek
Öğrenci
Anakartım GA-945GCM-S2L ve face wizard ile anakart başlangıcına çay koymak istiyorum. Anakartım destekliyor mu ve destekliyorsa nasıl durur? Bir de nasıl yapacağım? @Yener K. belki siz biliyorsunuzdur diye etiketledim. Bir de diğer sitelerden baktım ama anlamadım.

Son düzenleme:
Önce Windows+r girip msinfo32 kısmından anakartın UEFI mi legacy mi ona bakman lazım eğer UEFI ise.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodan yapabilirsin ama legacy ise yapamazsın.
Face wizard mı bilmiyorum ama bu adımlatı takip ederek yapabilirsin.

Önce Windows+r girip msinfo32 kısmından anakartın UEFI mi legacy mi ona bakman lazım eğer UEFI ise
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu videodan yapabilirsin ama legacy ise yapamazsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Face Wizard BIOS için. Yani bilgisayarı açarken Windows açılmadan önce anakart yazıları var oradaki Star yazan simgeli şeye çay koymak istiyorum.

Kusura bakma ben yanlış anlamışım😁😁😁
Hocam fotoğrafını koydum belki biliyorsunuzdur diye.
2022-08-26 08_00_45-GA-945GCM-S2L anakarta Face wizard ile BIOS başlangıcına çay koyma _ Techn...png

Yok ben de ilk defa sizden gördüm ama ben de deneyeceğim anlattığınız güzel bir şeye benziyor.

O zaman iyiymiş ben de araştırıyordum sorunuza cevap bulmak için.

Ekran kartı markanız neydi acaba?

O zaman iyiymiş ben de araştırıyordum sorunuza cevap bulmak için.

Ekran kartı markanız neydi acaba?
Ekran kartım Intel markası modeli HD Graphics.

Geri
Yukarı