GA-A320M-S2H Sistem upgrade tavsiyesi

Hangi parçayı değişmeliyim?

• Oy verenlerin toplamı
    3
Bütçe
500-2000

Burak Kostak

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki şekilde bilgisayarım bulunmaktadır. CS:GO oynamaktayım fakat son gelen Update'ler ile CS:GO'da FPS düşüşleri vs. yaşıyorum. Yeni sistem alacak durumum yok fakat 2000 TL'ye kadar var olan bütçem ile bu sistemden sizlerin tavsiyesi ile 1-2 parça değişikliği yapabilirim. Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

anakart:
Gigabyte GA-A320M-S2H s+v+gl DDR4 AM4.
işlemci: Ryzen 5 1500X.
ekran kartı: Sapphire RX 570 Nitro+ OC 4 GB GDDR5 256Bit DX12.
RAM: 1X Corsair Vengeance LPX 8 GB.
DDR4 3000 MHz.
SSD: SanDisk 240GB SSD Plus.
HDD: Western digital 3.5" 1TB.
güç kaynağı: 650W 80+

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar, aşağıdaki şekilde bilgisayarım bulunmaktadır. CS:GO oynamaktayım fakat son gelen Update'ler ile CS:GO'da FPS düşüşleri vs. yaşıyorum. Yeni sistem alacak durumum yok fakat 2000 TL'ye kadar var olan bütçem ile bu sistemden sizlerin tavsiyesi ile 1-2 parça değişikliği yapabilirim. Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim.

anakart:
Gigabyte GA-A320M-S2H s+v+gl DDR4 AM4.
işlemci: Ryzen 5 1500X.
ekran kartı: Sapphire RX 570 Nitro+ OC 4 GB GDDR5 256Bit DX12.
RAM: 1X Corsair Vengeance LPX 8 GB.
DDR4 3000 MHz.
SSD: SanDisk 240GB SSD Plus.
HDD: Western digital 3.5" 1TB.
güç kaynağı: 650W 80+
Sistemin gayet yeterli, aynı sisteme sahibim neden uptade düşünüyorsun?

Sistemin gayet yeterli, aynı sisteme sahibim neden uptade düşünüyorsun?

Oortalama 230-250 fps alıyorum fakat şuan ayırabileceğim bir bütçem var önümüzdeki 2-3 yıl boyunca bir daha pcye ayırma gibi bir şansım olmayacak bu yüzden eğer performans olarak bana fayda sağlayacak birşey varsa şu 1-2 ay içinde almak istiyorum.Sistem dediğin gibi yetersiz değil fakat ileride yatırım yapma bir şansım olmayacak.

Oortalama 230-250 fps alıyorum fakat şuan ayırabileceğim bir bütçem var önümüzdeki 2-3 yıl boyunca bir daha pcye ayırma gibi bir şansım olmayacak bu yüzden eğer performans olarak bana fayda sağlayacak birşey varsa şu 1-2 ay içinde almak istiyorum.Sistem dediğin gibi yetersiz değil fakat ileride yatırım yapma bir şansım olmayacak.
Dediğim gibi sistemin güzel 8 GB daha RAM eklersen daha iyi olur.

Sistemde sıkıntı olabilir, arkada CPU kullanan bir uygulama vs. bunları kontrol edin önce.
Sistemde bir problem yok denilebilir, sadece önümüzdeki yıllarda pcye para ayırma gibi bir durumum olmayacak kredi, evlilik vs borçları dolayısı ile. durumum iyi iken aradan çıkartayım istiyorum

Sistemde bir problem yok denilebilir, sadece önümüzdeki yıllarda pcye para ayırma gibi bir durumum olmayacak kredi, evlilik vs borçları dolayısı ile. durumum iyi iken aradan çıkartayım istiyorum
En iyisi 8 GB Ram ekle, şuan RX 570 nerdeyse GTX 1650 S ile aynı performansta 2-3 sene bekle öyle al yeni kartlar çıksın.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı