Çözüldü GA B75M D2V Mac OS X Ses Sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Elif G.

Hectopat
Daha fazla  
Ne yaptıysam ses bir türlü gelmiyor. Bilmeden kurcalıyorum her yeri. Bir daha kurmak zorunda kalıyorum. Lütfen bir yardım eder misiniz, ne yapmalıyım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
Git>Bilgisayar>Kurulu Diskin>Sistem>Kitaplık>Extension klasörünü bul, içerisine gir 'AplleHDA' diye arat ve AplleHDA'yı sil. Daha sonra multibeast'ın herhangi bi sürümünü indir, tavsiyem yosemine sürümü olandır, aç, driver kısmına gel, Realtek ile ALC ile işin yok senin oradan ''Voodoo'' yazanları seçeceksin (herhangi bitanesi) sırası ile denersin ben öyle yapmıştım, sinirlendim sırası ile denedim oldu.

Git>Bilgisayar>Kurulu Diskin>Sistem>Kitaplık>Extension klasörünü bul, içerisine gir 'AplleHDA' diye arat ve AplleHDA'yı sil. Daha sonra multibeast'ın herhangi bi sürümünü indir, tavsiyem yosemine sürümü olandır, aç, driver kısmına gel, Realtek ile ALC ile işin yok senin oradan ''Voodoo'' yazanları seçeceksin (herhangi bitanesi) sırası ile denersin ben öyle yapmıştım, sinirlendim sırası ile denedim oldu.
@Silinen üye @montezuma İkinizede çok teşekkür ederim nihayet çalıştı sonunda yosemite sürümü olmadı maverick ile denedim çalıştı sadece universal'in altındaki voodoo 2.7.8 i seçtim ilk denemem de çalıştı Çok teşekkürler ilgilenen herkeze. Sen nerdeydin keşke daha önce söyledeydin @Silinen üye akşam yazıcaktım cevap engeli verilmiş sırf teşekkür etmek için bekledim çok teşekkürler tekrardan.

Ayrıca windows'un belirli zamandan sonra kasmaması için sürekli (haftalık) windows'un kendi içerisindeki yazılımlar ile bakım yapman lazım örn: Disk birleştirme, Disk temizleme vs.. ama uğraşmam dersen Hackintosh falan uğraşmaya değmez, OpenSUSE (Linux) kullanmanı tavsiye ederim, en iyi linux yazılımıdır kendisi, zaten Grafik & Tasarım ile uğraşıyorsan muhtemelen Adobe ürünleri kullanıyorsundur, Adobe'un da Linux desteği var zaten. Ayrıca Macintosh bir OpenSUSE türevidir.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı