GA-F2A88XM-D3H sistem görüntü vermiyor

XANPP

Hectopat
Yer
Ankara
Daha fazla  
Bu anakart RX550 kartı taktığımızda HDMI'ı VGA dönüştüren kablo ile kullanıyoruz. Görüntü vermiyor. İlk başta görüntüyü verdi sonra driverları güncellerken ekran kartının gitti. Ekran kartı takılıyken anakarttan görüntü aldığımızda ise 2 ekran kartı gösteriyor bu anakartta 2 adet ekran kartı girişi gibi bir giriş gördüm. Farklı bir giriş daha mı mevcut görüntüyü neden vermez? Dönüştürücü ile anakarttan direkt görüntüyü veriyor dönüştürücüde bir sorun yok.

Son düzenleme:
Arama çubuğuna gelin. Grafik ayarları yazın ve açın. Herhangi bir programın (oyun olması tercihimdir) .exe dosyasını gözat bölümünden seçin. Seçenekler diyin. Yüksek Performans'ı seçin (Bu ayar altında harici GPU'nuz olması gerek.). Ve en sonunda oraya girdiğiniz programı çalıştırın. Eğer yüksek performanslı çalışıyorsa GPU'nun çalıştığından emin olabiliriz diye düşünüyorum. Eğer çalışıyorsa GPU'nuzun eski bi' driverini deneyin.

Arama çubuğuna gelin. Grafik ayarları yazın ve açın. Herhangi bir programın (oyun olması tercihimdir) .exe dosyasını gözat bölümünden seçin. Seçenekler deyin. Yüksek Performans'ı seçin (Bu ayar altında harici GPU'nuz olması gerek.). Ve en sonunda oraya girdiğiniz programı çalıştırın. Eğer yüksek performanslı çalışıyorsa GPU'nun çalıştığından emin olabiliriz diye düşünüyorum. Eğer çalışıyorsa GPU'nuzun eski bi' driverini deneyin.

GPU'dan görüntü alamıyorum Anakarttan direk görüntü alarakmı yapmam gerekli bunu?
Arama çubuğuna gelin. Grafik ayarları yazın ve açın. Herhangi bir programın (oyun olması tercihimdir) .exe dosyasını gözat bölümünden seçin. Seçenekler deyin. Yüksek Performans'ı seçin (Bu ayar altında harici GPU'nuz olması gerek.). Ve en sonunda oraya girdiğiniz programı çalıştırın. Eğer yüksek performanslı çalışıyorsa GPU'nun çalıştığından emin olabiliriz diye düşünüyorum. Eğer çalışıyorsa GPU'nuzun eski bi' driverini deneyin.

Kartı konuda belirtmeyi unutmuşum kart RX550 eski PC'de çalışıyordu fakat bunda çalışmadı bir görüntüyü verdi driver güncellerken tekrar gittiğini söyledi arkadaşım dönüştürücüde bir sorun yok anakarttaki HDMI'dan aldığımızda veriyor

Geri
Yukarı