GA-G31M-ES2L anakarta RAM önerisi

gantai0

Decapat
Daha fazla  
İyi günler hocalarım g 31m- ES2l anakartım var. DDR2 PC2-6400 2 GB RAM kullanıyorum. Ekran kartı GT Force 220. Simdi ben bunu en fazla kac RAM yükseltebilirim? Aklımda 4+4 yapmak var. Olur mu, olmaz mı? En fazla kac GB takabilirim? Cevaplarınızı beklıyorum.

En fazla 4 GB RAM takabilirsiniz. DDR2 Intel tarafında 4 GB RAM'ler desteklemiyor. ECC kartlarda var fakat onlar da server için kullanılanlar ekran kartı takıp oyun oynayamazsınız. Anakart değiştirmek isterseniz öneride bulunabilirim.

4+4 yapamazsınız anakart Max 4 GB destekliyor 2+2 yapabilirsiniz
anladım peki Kingston 2gb 800mhz Ddr2 Ram (kvr800d2n6/2g) | Trendyol bu ram uyumlu olur mu
En fazla 4 GB RAM takabilirsiniz. DDR2 Intel tarafında 4 GB RAM'ler desteklemiyor. ECC kartlarda var fakat onlar da server için kullanılanlar ekran kartı takıp oyun oynayamazsınız. Anakart değiştirmek isterseniz öneride bulunabilirim.
tabikide önerebılırsınız beklıyorum

Eğer elinizdeki anakarta işlemci de düşünürseniz o anakarta takabileceğiniz en iyi işlemci Xeon X5460'dır

Eğer elinizdeki anakarta işlemci de düşünürseniz o anakarta takabileceğiniz en iyi işlemci Xeon X5460'dır

Intel® Pentium® E5300 İşlemci​

2M Önbellek, 2.60 GHz, 800 MHz FSB bu var birde sey sorcam pc 32bit 64 bit yapabilme imkanım var mı varsa nasıl yapabilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı