Çözüldü GA-G41M-ES2l USB'den başlamıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

matrix16

Centipat
Yer
Berlin - Kruezberg
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bugün elimde olan GA-G41M-ES2l anakartıma format atmak istedim. Gittim Rufus programı ile USB belleğime Windows 8.1 Single Language 64 Bit yazdırdım ve boot menu girdim burada bir sürü seçenek çıktı. Recep Baltaş videosunda +hard disk seçeneğinde flash belleği seçiyordu. Ben aynı şeyi yapıyorum normal Windows 7 açıyor. Oradaki USB-FDD ve USB-HDD seçeneklerini denedim olmadı.

download.jpg

Dosya Ekleri

• vYm2BA.jpg
    vYm2BA.jpg
    213,6 KB · Görüntüleme: 27
Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar çözdüm sorunu. Sorun USB'de değil BIOS ayarındaymış. Inteagret Peripheals kısmından USB keyboard ve USB mouse seçeneklerini enable yapıp, F10 yapıp kaydedip sonra açılırken F12 yapıp boot menuden hard disk yerinden USB markamı seçip açıyorum. sonra gelen yerde entera art arda basınca kendi USB'den boot ediyormuş.
Denediğiniz yol doğru, format USB'sini yanlış hazırlamış olabilir misiniz? Ya da BIOS'taki USB Boot ayarları açık mı?

Arkadaşlar çözdüm sorunu. Sorun USB'de değil BIOS ayarındaymış. Inteagret Peripheals kısmından USB keyboard ve USB mouse seçeneklerini enable yapıp, F10 yapıp kaydedip sonra açılırken F12 yapıp boot menuden hard disk yerinden USB markamı seçip açıyorum. sonra gelen yerde entera art arda basınca kendi USB'den boot ediyormuş.

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı