GA-G41MT-D3 Anakart 8 GB RAM Sorunu

RaseWhizx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bu anakarta sahibim. Daha önce GSkill'in 4+4 1600 Mhz RAM'lerini aldım, çalışmamıştı. Daha sonra anakartımın 1333 Mhz desteklediğini öğrendim ve Hi-Level'in 4+4 1333 Mhz RAM'lerini aldım. Yine çalışmıyor. Şu an anakartımda 2+2 1333 Mhz RAM'ler var ve sorunsuz çalışıyor. Sorun neyden kaynaklanabilir? Çözümü var mıdır?

Kardeşim 3 adet RAM denedim hiç biri çalışmadı. Nasıl 8 GB destekliyor söyle de bende bileyim.
Güncelleme: Arkadaşlar Kingstonun KVR1333D3N9/4G modelli RAM'ini aldım. Tek slotta şuan algıladı ve çalışıyor. Eski KVR1333D3N9/2G RAM'imle birlikte şuan 6 GB oldu. Konu kilitlenebilir.

Kardeşim 3 adet RAM denedim hiç biri çalışmadı. Nasıl 8 GB destekliyor söyle de bende bileyim.
Güncelleme: Arkadaşlar Kingstonun KVR1333D3N9/4G modelli RAM'ini aldım. Tek slotta şuan algıladı ve çalışıyor. Eski KVR1333D3N9/2G RAM'imle birlikte şuan 6 GB oldu. Konu kilitlenebilir.

Arkadaş KVR1333D3N9/4G modelini takıp çalıştırdığını söylemiş.
Bu RAM'den 2 tane taksam yani toplamda 8 GB kullanabilir miyim sizce? Bu anakarta uygun RAM bulma konusunda herkes sıkıntı yaşamış, daha 8 GB kullanana rastlamadım.

Arkadaş KVR1333D3N9/4G modelini takıp çalıştırdığını söylemiş.
Bu RAM'den 2 tane taksam yani toplamda 8 GB kullanabilir miyim sizce? Bu anakarta uygun RAM bulma konusunda herkes sıkıntı yaşamış, daha 8 GB kullanana rastlamadım.
US $5.5 |Tahmini Teslimat Zamanı
Bugünkü dolar kuruyla 214 liraya denk geliyor. Aynı anakarttan bende de var eski nesil sisteme yatırım yapmakta istemiyorum
US $5.5 |Tahmini Teslimat Zamanı
Bugünkü dolar kuruyla 214 liraya denk geliyor. Aynı anakarttan bende de var eski nesil sisteme yatırım yapmakta istemiyorum
Aynı RAM'in sadece 4 GB modeli Hepsiburada'da 242 lira bu arada şaka gibi :D
Captcha Verification

2X KVR1333D3/N9 4G ile 8 GB'ye tamamladım RAM'leri arkadaşlar.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    11,5 KB · Görüntüleme: 59
  • Adsız2.png
    Adsız2.png
    11,8 KB · Görüntüleme: 49
  • Adsız3.png
    Adsız3.png
    11,9 KB · Görüntüleme: 57
bende de aynı ana kart modelinden var. İkitane 2 gb ramı takıyorum gayet güzel çalışıyor. Ama tek 4 gb takıyorum çalısmıyor. Tek 8 gb taktım çalısmadı. Ne yapmam gerekiyor biri lütfen yardımcı olabilir mi ?

Geri
Yukarı