GA-Z77-D3H iAtkos Çift Ekran Sorunu

recepgokturk

Hectopat
Merhabalar. Öncelikle herkese selam.

Sistem :

• GA-Z77-D3H v 1.1
  • Intel i7 3770
  • 16 GB DDD
  • AMD HD 7870 2 GB GDDR5
  • 250 GB SSD

Sistemde hem iAtkos hem de Windows 7 yuklu fakat iAtkos sisteminde AMD ekran kartımla çift ekran seçeneği olmuyor. Hatta HDMI cable TV'ye bağlantı yaptığımda iAtkos işletim sistemi açılıyor ama ekran görüntüsü alamıyorum, bunun bir çözümü yok mu? Bunun icin airplay ile denemek istedim Apple TV de var elimde yalnız airplay menüde görünmüyor. Forumlarda araştırdım 2011 modelleri ve sonrasına çalışıyormuş. Bende bootloder ile sistemi iMac 2012 modeline ayarladım ama yine de çalışmadı. Bilgisayar ve Apple TV ethernet kablosu ile bağlı. iPhone iPad'im de bir problem yok fakat mac PC ile baglanmiyor. Lütfen yardımcı olur musunuz? Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam dediğiniz gibi satın alıp kurdum sıstem çalışıyor ama degişen birşey olmadı. Hala beyaz ekran hatası ben bu hatayı fb-rotate ile aşabiliyorum amd 7000 ekran kartımla bir türlü çift ekran yapamadım ve airplay çalıştıramadım. Lütfen yardımcı olun.

Sistemim çok stanil çalışıyor tek sorum çift ekran yapmak :(

Bu linkteki olayi video ile turkçe anlatsan butun amd sahiplerinin hayır duasını alırsın:

http://rampagedev.wordpress.com/2012/12/04/about-amd-7970-working-with-full-qe/

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı