Gigabyte GA-Z77-D3H Mavericks Kurabilir miyim?

Yuseef

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. İyi calışmalar diliyorum.

Bir sorum olacak.
  • intel İ5-3470 İşlemcim var
  • Anakart gigabyte z77 d3h
  • 16 gb ram var
  • ssd var
  • gforce gt640 ekran kartı almayı düşünüyorum.
Mavericks kurabilir miyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Sisteminiz uyumlu. Alacağınız kartın 630 olan modelini bizzat test edip, hızlandırdığım sürücülerini yayınlamıştım.
  • Ses kartınız en kötü ihtimal VoodooHDA isimli sürücü ile çalışacaktır.
  • Ethernetinizin de uyumlu olması gerek.
  • Eğer çakışma olmaz ise kullanabilirsiniz Mavericks yani OS X sistemini.
  • Kurulum için: Mac OS X Mavericks 10.9 RAW İmajı | Technopat Sosyal
Konuyu iyi okuyup, rehberi iyi izleyin. İnşallah olacak görünüyor. Tabi azminiz ile şansınız bunlara etken.

Sorun yaşarsanız veya başarılı olursanız buraya yazıp, bizlere geri bildirim sağlayın. Eğer başarırsanız, konuyu çözüldü diye raporlayınız.
Kolay gelsin tekrardan.

Teşekkür ediyorum. Harici ses kartım var. Mavericks uyumlu driverları yayınlanmış sitesinden takip ediyorum. Tekrar tesekkürler. Iyi çalışmalar diliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ne demek, biz teşekkür ederiz. Kolay gelsin. İnşallah olur :). Güle güle kullanın şimdiden.

Düzenleme: Sisteminize eğer uyarsa; hızdan uçacaktır :D.

bu ekran? hata nedir

En sağ üsteki sekmeden kurulum ekranına ulaştım. Dil seçeneklerinden sonra. Disk seçmemi istedi. Usb bellek ve sistemde takılı olan sdd yi gördü. Ssd yi seçtim. Şuan yükleniyor bölümündeyim. Ters giden bişeyler var mı acaba?

Dosya Ekleri

• 20140612_161801.jpg
    20140612_161801.jpg
    516,8 KB · Görüntüleme: 277
Evet. Kuruldu. Hersey güzel. Kullandığım harici usb ses kartim var. Onu kullanabilirmiyim. M-audio. Maverick driver i sitesinde mevcut.kullanilabilir?

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı