GainCrystal güvenli mi?

MuhammedA

Hectopat
Makaleler
6
Daha fazla  
Bu uygulamadan para kazanmak güvenli mi? Kendisi internette 2-3 dakika geçirip para biriktirip ödeme yapabileceğiniz bir uygulama.

Onu bilmiyorum ama ben StormGain kullanıyorum kullanan arkadaşlar paralarını çekebildiklerini söylüyor. GainCrystal'ı daha denemedim şimdi deniyorum.
Referans kodundan bahsediyor referans kodunuz varsa verebilir misiniz?

Onu bilmiyorum ama ben StormGain kullanıyorum kullanan arkadaşlar paralarını çekebildiklerini söylüyor. GainCrystal'ı daha denemedim şimdi deniyorum.
Hayır. Hocam uygulama nasıl?

Hayır. Hocam uygulama nasıl?

Gaincrystal mı?

1643228010021.png

10 dakikamı ayırdım ve 67 TL biriktirdim şu an bankacılık uygulamasına giriş yapamadığım için parayı çekemedim. Umarım boşa gitmez.

kristal kodum buyurun kayıt olun
kristal kodum buyurun kayıt olun
para çekbilmen için 2000 kristal toplaman lazım

Bu gün sitede bi hata oluştu galiba görevler başarılı olduğu halde hesaba para ve kıristal eklenmiyo bi bilgisi olan varsa cevap verenilirmi çok acil tamda parayı çekecekken hata oluştu inşallah emeğimiz boşa gitmez

Gaincyrstalden 2021'den beri kimse nakit çekim yapamamış yani simülasyon oyunu sadece emek hırsızlığı yaklaşık 18 gün filan 2000cr yapıyorsun sonra sana 1.2 hafta içinde diyor adamalar 2021'den beri 1.2 hafta yazıyormuş alamıyorlar dikkatinize.

Yeni konular

Geri
Yukarı