Gainer önerisi

Swindleerr

Hectopat
Daha fazla  
700 TL'ye kadar gainer önerisi yapabilir misiniz? High nutrition diye bir markanın gainerını buldum fakat ucuz olduğu için emin olamadım. 3.6 kilosu 370 liraydı. Bilen var mı? Ve başka ne alınabilir?

Merhabalar, ben pek anlamam bu işlerden ama bir sorum olacaktı: Ne için gainer kullanmak istiyorsunuz? Yeterince karbonhidrat tüketemediğiniz için mi, yoksa tüketmenize rağmen etkisini görmediğiniz için mi?

Zira eğer ilk seçenekse, muhtemelen bir kase pirinç hem çok daha ucuz, hem de çok daha sağlıklı bir seçenek olurdu.

Merhabalar, ben pek anlamam bu işlerden ama bir sorum olacaktı: Ne için gainer kullanmak istiyorsunuz? Yeterince karbonhidrat tüketemediğiniz için mi, yoksa tüketmenize rağmen etkisini görmediğiniz için mi?

Zira eğer ilk seçenekse, muhtemelen bir kase pirinç hem çok daha ucuz, hem de çok daha sağlıklı bir seçenek olurdu.
Muhtemelen yemek yemekte zorlandığı içindir.
700 TL'ye kadar gainer önerisi yapabilir misiniz? High nutrition diye bir markanın gainerını buldum fakat ucuz olduğu için emin olamadım. 3.6 kilosu 370 liraydı. Bilen var mı? Ve başka ne alınabilir?
SSN Gainer almanı öneririm, ben kullandım ve aşırı iş gördü. Çok güzel dağılıyor ve tadı çok iyi. Ayrıca her serviste 3 gram Kreatin içermesi ve günlük 2 servis kullanım olanağı ile tam bir "Mass Gainer" diyebiliriz. Eğer maddi sorunum yok diyorsan HİQ almanı öneririm, SSN önerisini yapmamın sebebi kullanmış olmam ve ucuz olması.

Muhtemelen yemek yemekte zorlandığı içindir.

SSN gainer almanı öneririm, ben kullandım ve aşırı iş gördü. Çok güzel dağılıyor ve tadı çok iyi. Ayrıca her serviste 3 gram kreatin içermesi ve günlük 2 servis kullanım olanağı ile tam bir "mass gainer" diyebiliriz. Eğer maddi sorunum yok diyorsan HIQ almanı öneririm, SSN önerisini yapmamın sebebi kullanmış olmam ve ucuz olması.

SSN'e bir bakmıştım fakat neden es geçtiğimi hatırlamıyorum. Ondan sonra Grizzone almaya karar verdim. Grizzone'u nasıl buluyorsunuz, SSN ile aralarında seçim yapsanız hangisini seçersiniz?

Merhaba, ben pek anlamam bu işlerden ama bir sorum olacaktı: Ne için gainer kullanmak istiyorsunuz? Yeterince karbonhidrat tüketemediğiniz için mi, yoksa tüketmenize rağmen etkisini görmediğiniz için mi?

Gün içerisinde çok iştahım olmayabiliyor bu sebepten ötürü yeteri kadar kalori alamayabiliyorum. Mesela 2500 kalori almam gerekiyor ama ben 2200 alabiliyorum o yüzden gainera ihtiyacım olduğunu düşünüyorum.

Geri
Yukarı