Gainer önerisi

Bütçen ne kadar? HIQ var indirimde olan. BIGJOY HARDLINE MYSUPPLEMENT gibi markaları kullanabilirisin.
bütçe 1000-1200TL HIQ'lar gereksiz pahalı diye duydum.

Bütçen ne kadar? HIQ var indirimde olan. BIGJOY HARDLINE MYSUPPLEMENT gibi markaları kullanabilirisin.
İlk kullanım için hangisini önerirsin en makulu hangisidir,link olarak atma şansın var mı?

İlk kullanım için hangisini önerirsin en makulu hangisidir,link olarak atma şansın var mı?
Gainer için nutrade en mantıklı seçim olur. Karb kaynağı olarak en iyisi, 0 şeker içeriyor, aroma olarak iyi de değil kötü de değil. Fiyat olarak da gayet iyi.
Başka bir önerim olursa ssn veya mysupplement olur. Sıralamam
Nutrade
ssn
mysupp
diye olur.

Evet biraz öyle ancak indirimde fiyatları makul oluyor şu an alabilirsin.
Gainer için nutrade en mantıklı seçim olur. Karb kaynağı olarak en iyisi, 0 şeker içeriyor, aroma olarak iyi de değil kötü de değil. Fiyat olarak da gayet iyi.
Başka bir önerim olursa ssn veya mysupplement olur. Sıralamam
Nutrade
ssn
mysupp
diye olur.
Nutrade bilmem ama SSN kullanılmamalı. Analiz raporlarında ki skandalı ortaya çıktı. Çöp bir marka.

Nutrade bilmem ama SSN kullanılmamalı. Analiz raporlarında ki skandalı ortaya çıktı. Çöp bir marka.
Analiz raporlarında ki skandalın başını görüp sonunu görmesseniz çöp marka denebilir. SSN in analizde çıkan hatalı raporu sapma payının içerisinde bulunan bir rapordu. Örneğin 74 gram olması gerekirken 66 olması gibi. Aynı zamanda ssnin sahibi ile gıda dedektifi gerekli görüşmeleir yapıp yeni testler hazırladılar ve sorun olmadığını paylaştılar. Markanın geri dönüşleri ve kendi tarihine, raporlarına, sahibine vs. bakacak olursak gayet alınabilecek bir marka.

Geri
Yukarı