Elektronik Gainward GeForce RTX 4070 Ti 22.315,52 TL

Halen daha Nvidia neden pahalı, AMD neden ucuz goygoyu dönüyor. Yahu az mantık! 20K 3070 Ti, 20K 7900XT olsa kim AMD nin yüzüne bakar? 100 kişinin 95 i gider 3070 Ti alır. MSRP olarak ucuz yada aynı fiyat da olsa reel pazarda Nvidia her zaman için rakibinden pahalı olmuştur bunun sebebi de arz/talep dengesinin çok yüksek olmasıdır.

Nvidia nın adı bile satıyor arkadaşlar ister hater ı olun ister kendinizi kanepeden kanepeye vurun bu gerçek değişmeyecek o yüzden Nvidia her zaman pahalı olmaya devam edecek.
AMD ucuz çünkü sadece oyun tarafına odaklanan bir kart buda giriş-orta sınıfa hitap etmek demek. nVidia ise kartın çevresel özellikleri. (DLSS, CUDA...) kısımlarınada ayriyeten odaklanıp finanse ettiği için biraz daha iş/profesyonel kısmına kayıyor. Fiyatları bundan dolayı pahalı AMD ucuza satmak istediğinden değil. Doğrusu 2 şirkette istese fiyatları düşürürler ancak "şirket" olunca mantıklı düşünmenin pek bir anlamı yok. Baktılar sazan nerede fazlaysa oraya olta atıyorlar.

Halen daha Nvidia neden pahalı, AMD neden ucuz goygoyu dönüyor. Yahu az mantık! 20K 3070 Ti, 20K 7900XT olsa kim AMD nin yüzüne bakar? 100 kişinin 95 i gider 3070 Ti alır. MSRP olarak ucuz yada aynı fiyat da olsa reel pazarda Nvidia her zaman için rakibinden pahalı olmuştur bunun sebebi de arz/talep dengesinin çok yüksek olmasıdır.

Nvidia nın adı bile satıyor arkadaşlar ister hater ı olun ister kendinizi kanepeden kanepeye vurun bu gerçek değişmeyecek o yüzden Nvidia her zaman pahalı olmaya devam edecek.
Ben senin hater'ınım Braymm! Çok irrite edici bir dilin var fazla agresifsin gerçekten garip birisin.

Ben senin hater'ınım Braymm! Çok irrite edici bir dilin var fazla agresifsin gerçekten garip birisin.
Herkesi mutlu edemiyoruz kral yapacak bir şey yok, irrite oluyorsan biraz daha ağlamaya devam edebilirsin. Herkes sizin minnoş bünyenize uygun dille konuşmak zorunda değil, beğenmiyorsan bloklarsın.

Herkesi mutlu edemiyoruz kral yapacak bir şey yok, irrite oluyorsan biraz daha ağlamaya devam edebilirsin. Herkes sizin minnoş bünyenize uygun dille konuşmak zorunda değil, beğenmiyorsan bloklarsın.
hahaha laflara bak hele ağlamaklar,minnoş bünyeler :D Ekran kartı fanı.. Yani gerçekten fanı (Taraftar anlamında değil dönen fan işte) :D

Dediğiniz gibi değil malesef keşke kazın ayağı öyle olsa :)

Bu ürünleri minimum karlılık ile listeledik ki son rakamlar neredeyse. Marka ilave bir indirim sağlamadığı sürece fiyatlar bu civarda olacaktır.

23000 TL ~
Bu fiyatlandırmaları nasıl yapıyorsunuz cidden merak ediyorum? 🙂 Bir art niyet vs olarak bakmayın, çünkü biz mi yanlış hesaplıyoruz,bir şeyleri eksik mi alıyoruz gerçekten merak ettiğim bir şey.
Şimdi kartın yurtdışı satış fiyatı 800 dolar, ithalatçılar anlaşarak muhakkak bu fiyatın altına alıyorlardır elbet. Şimdi A yurtdışı fiyatı+ A*%18 KDV+ Logistik+ Kar marjı. Ekstradan bir şeyler var mı bunlara ek?

Ürün Sinerji'de satışa çıkarıldı.
Ben bu kartın RTX 3070 olan modelini kullanıyorum, sorun çıkarır mı, bir deneyimleyim diye aldım bugüne kadar bir problem çıkmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı