Elektronik Gainward RTX 4070 Ti Phoenix sepette 22.989 TL

İşlemcin ne bende R5 5600 var o yuzden 4070 Ti alasım fazla gelmiyor 4070 daha uyumlu bir de bütçeden
R5 7600x var bende o konuda sıkıntım yok daha geçen hafta aldım. O yüzden bütçe zorlanacak ama ekran kartımda RTX 2060 mutlaka değiştirmem gerek. Şeytana uyduk aldık, hayırlısı olsun. Bu vesileyle eski ekran kartımı satılığa çıkardım. İlgilenenler ikinci el ilan kategorisine bakabilirsiniz. 😋

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    22,2 KB · Görüntüleme: 102
Son düzenleme:
Premiumlulara özel Visa indirimi ile 21.989TL'ye alınabiliyor.

Düzenleme: Alınabiliyordu fakat sınırlı süreli bir kampanya imiş. Şu an 1000TL Visa indirimin süresi geçmiş!

Son düzenleme:
Şu kartlar ilk çıktığında almadığım için o kadar pişmanım ki... O dönem naktim yoktu kredi kartına da vade farkı çok biniyordu. Beklediğim bir para vardı, o gelsin alayım dedim. 2 gün sonra fiyatlar 22-23K civarına çıktı. Tanıtım fiyatları 17-19K arasıydı. 4 gün sonra param geldi ama stok bile kalmamıştı, olan da 23K civarıydı... 4070 tanıtıldığında vade farkına falan bakmadan çektim direkt. İyi ki çekmişim. Vade farkıyla 15400'e aldım. En azından onun pişmanlığı yok ama bu kartın gerek tasarımı, gerek ana hedefim olmasıyla hala içimde uktedir.
17K dan hiç bir model satılmadı. Çıktığı ilk gün en dip modelleri bile 19K dan satıldı hatta vatandan 19K ya Ventus modelini sipariş verip 1-2 gün sonra iptal ettim. 1 hafta gibi kısa bir süre sonra da HB da defalarca kez farklı modelleri 19K dan satışa sunuldu hatta 1-2 modeli sabahtan akşama kadar 19K dan stokta kaldı.

Velhasıl arayıp da bulamadım tüh vah diyorsunuz ama çok defa 19K dan satışa sunuldu.

Hatta şunu söyliyim çıktığı günün ertesi günü bile 20K dan en az 3 farklı satıcıda satılıyordu 4070 Ti yani ya kartları karıştırdınız ya da o zamanı tam hatırlamıyorsunuz 25K ya bile satanlar vardı ama ROG gibi modeller o fiyattaydı. Giriş seviyesi modeller çok rahat 19-20K ya günler sonra bile bulunabiliyordu.

17K dan hiç bir model satılmadı. Çıktığı ilk gün en dip modelleri bile 19K dan satıldı hatta vatandan 19K ya Ventus modelini sipariş verip 1-2 gün sonra iptal ettim. 1 hafta gibi kısa bir süre sonra da HB da defalarca kez farklı modelleri 19K dan satışa sunuldu hatta 1-2 modeli sabahtan akşama kadar 19K dan stokta kaldı.

Velhasıl arayıp da bulamadım tüh vah diyorsunuz ama çok defa 19K dan satışa sunuldu.

Hatta şunu söyliyim çıktığı günün ertesi günü bile 20K dan en az 3 farklı satıcıda satılıyordu 4070 Ti yani ya kartları karıştırdınız ya da o zamanı tam hatırlamıyorsunuz 25K ya bile satanlar vardı ama ROG gibi modeller o fiyattaydı. Giriş seviyesi modeller çok rahat 19-20K ya günler sonra bile bulunabiliyordu.
Satıldı, Ti modelleri farklıydı.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    40,1 KB · Görüntüleme: 66

Yanlış hatırlıyor olabilirim. İlk çıktığı zaman dediğim gibi beklediğim bir para vardı ve eğer o para gelmiş olsaydı alıyordum. 4-5 gün sonra para geldi ve fiyatları 21-23K arasına çıkmıştı. Tekrar o fiyatlara inmesini beklemedim haliyle malum para olduğu yerde durunca eriyor. Erimesin diye başka yere aktardım. Sonrasında 4070 çıktı zaten fiyatı da uygun olunca çektim. Burda mevzu rakamlar değil esasen.

Geri
Yukarı