Gainward Phantom RTX 3080 vs EVGA RTX 3090 FTW3 Ultra

• Konuyu başlatan ESY
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 36
  • Görüntüleme 2B
Oyun içi benchmark değil de direkt oyunun içindeki ortalama fps değerlerini videolara göre karşılaştırıyordum. Onlardan 3 5 fps fazla alıyordum.

Oyun içi benchmark değil de direkt oyunun içindeki ortalama fps değerlerini videolara göre karşılaştırıyordum. Onlardan 3 5 fps fazla alıyordum.
Tamam, teşekkür ederim. Döndüğüm de tekrardan bilgi vericem.

Eki Görüntüle 1624385
Hocam Furmark test sonucuna baktım biri yapmış mesela 17349 almış.
Eki Görüntüle 1624386
Peşine şu an ben yaptım 3090'la fark ortada.

PSU kaç watt acaba sizin?
Ekran görüntüsü 2023-01-07 232354.png

Benim kartın termal bakıma ihtiyacı var galiba.

Dying light 2 de 10-15 fps fark var, yeni sürücüyü yükleyince düzeldi.

Hocam sizin kartınız fanları boştayken duruyor mu acaba ? Benim ikisi çalışıyor biri duruyor.

Son düzenleme:
Tamam, teşekkür ederim. Döndüğüm de tekrardan bilgi vericem.

Eki Görüntüle 1626265
Benim kartın termal bakıma ihtiyacı var galiba.

Dying light 2 de 10-15 fps fark var, yeni sürücüyü yükleyince düzeldi.

Hocam sizin kartınız fanları boştayken duruyor mu acaba ? Benim ikisi çalışıyor biri duruyor.
OC biosda kullanıyorum ben o yüzden yavaş da olsa dönüyor fanlar. Normal fanda öyle bir özellik vardı ama sanırım.

OC biosda kullanıyorum ben o yüzden yavaş da olsa dönüyor fanlar. Normal fanda öyle bir özellik vardı ama sanırım.
Bende diyorum neden zero RPM çalışmıyor ya 😄 Quiet bios modunda hepsi sıfır oluyor yani doğru mu anladım ?

Ti ile 90 ın eşit olduğunu biliyordum oyunlarda ama base 80 e denk falan olması garip geldi.
Sürücülerle alakalı bir sorun olmuş, şuan 3080' in 80 verdiği yerde 3090, 90-95 veriyor.

Çok teşekkür ederim, arızalı sanmıştım.

Bende diyorum neden zero RPM çalışmıyor ya 😄 Quiet bios modunda hepsi sıfır oluyor yani doğru mu anladım ?

Sürücülerle alakalı bir sorun olmuş, şuan 3080' in 80 verdiği yerde 3090, 90-95 veriyor.

Çok teşekkür ederim, arızalı sanmıştım.
OC biosla daha da artar fps farkı. Hayırlı olsun sorun çözüldüğüne sevindim. :)

Geri
Yukarı