Gainward RTX 3060 Ghost alınır mı?

Gainward RTX 3060 ekran kartını aldım test ettiğimde oyunlarda ve benchmarklarda 78 derecelerde çalışıyordu ben de araştırıp undervolt yapmaya karar verdim ve sonucunu gördüm şu anda 66-67 Max 68 derecelerde çalışıyor sizin kartınızda bu sıcaklıklarda çalışıyorsa uv yapmanızı öneririm.

Gainward RTX 3060 ekran kartını aldım test ettiğimde oyunlarda ve benchmarklarda 78 derecelerde çalışıyordu ben de araştırıp undervolt yapmaya karar verdim ve sonucunu gördüm şu anda 66-67 Max 68 derecelerde çalışıyor sizin kartınızda bu sıcaklıklarda çalışıyorsa UV yapmanızı öneririm.

Hangi voltaja sabitledin UV için bir rehber var mı?

Hangi voltaja sabitledin UV için bir rehber var mı?

Yukarıdaki rehberden faydalandım.

Ayarlarım ise şu şekilde :
Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Gainward RTX 3060 ekran kartını aldım test ettiğimde oyunlarda ve benchmarklarda 78 derecelerde çalışıyordu ben de araştırıp undervolt yapmaya karar verdim ve sonucunu gördüm şu anda 66-67 Max 68 derecelerde çalışıyor sizin kartınızda bu sıcaklıklarda çalışıyorsa UV yapmanızı öneririm.

Hocam merhaba bende kart 85 dereceye çıkıyor bahsettiğiniz gibi UV yaparsak performans düşer mi?

Gainward RTX 3060 ekran kartını aldım test ettiğimde oyunlarda ve benchmarklarda 78 derecelerde çalışıyordu ben de araştırıp undervolt yapmaya karar verdim ve sonucunu gördüm şu anda 66-67 Max 68 derecelerde çalışıyor sizin kartınızda bu sıcaklıklarda çalışıyorsa uv yapmanızı öneririm.
Pc soğutmanız iyi değil sanıtım ben uv yapmadan 68 derecenin üstünde görmüyorum aynı marka 3060 ile

Kasam spec delta RGB toplam 4 fan var Matx bir kasa ama hava sıcaklığının etkiside olabilir. Gün içinde 38 dereceleri görüyoruz.
Hava sıcaklıkları baya etkiledi zaten yüksek sıcaklıklara çıktı bu yaz fakat ben 3060 ın ısındığını pek düşünmüyorum cok fazla bir güç tüketimi yok zaten hava sıcaklıkları düştükçe kart sıcaklığıda düşer

Yeni konular

Geri
Yukarı