Galatasaray 1 - 3 Bayern Münih

Kaleye yaklaştırmadılar mı aynı maçı izlemedik herhalde senle hangi takımlı olduğun belli bence objektif olsan daha iyi olabilir.
Isterseniz maçı aynı sürede tekrardan izleyip not tutalım ve yorumlayalım, genel olarak kaleye yaklaştırmadılar ve Galatasarayın oyuncularının taktikleri ve planları suya düştü.

Dediğim gibi tarafsız yorum yapıyorum, objektif açıdan bakmaya çalışıyorum, yanlış düşündüğüm veya öznel bir yorumum varsa söyleyebilirsin :)
Normalde atılan emote vs. takılmam. Ancak tamamen nesnel olan bir mesaja neden beğenmedim attın o halde ?😅

Normalde atılan emote vs. takılmam. Ancak tamamen nesnel olan bir mesaja neden beğenmedim attın o halde ?😅
Çünki yorumu yetersiz ve bilgisizce atılmış bir yorum, Nesnel düşünmek robotlar gibi değil efendim, her yoruma sadık kalacağım diye bir fikir yok :)

Çünki yorumu yetersiz ve bilgisizce atılmış bir yorum, Nesnel düşünmek robotlar gibi değil efendim, her yoruma sadık kalacağım diye bir fikir yok :)
Bilgisizce ? Her maç gol yedikten sonra değişim yapan Okan Buruğu eleştirmek bilgisizce mi oluyor ? Taraftar gözlüğünü çıkarırsan Bayern’in son çeyreğe kadar ne kadar laubali oynadığı görürsün. Galatasaray kötü oynamadı. Ancak kaçan çoktu.

Bilgisizce ? Her maç gol yedikten sonra değişim yapan Okan Buruğu eleştirmek bilgisizce mi oluyor ? Taraftar gözlüğünü çıkarırsan Bayern’in son çeyreğe kadar ne kadar laubali oynadığı görürsün. Galatasaray kötü oynamadı. Ancak kaçan çoktu.
Maçın bitmesine 92 Dakika kala (8. dakika da) gol atan Bayernin son çeyreğe kadar kötü olduğunu iddia ediyorsanız diyecek bir lafım yok ):

Yeni konular

Geri
Yukarı