Galatasaray-Barcelona maç tahminlerinizi yazın

Galatasaray da eski Galatasaray değil. Nerede o Drogba'lar, Sneijder'ler, Melo'lar. Eskiden Burak Yılmaz Ronaldo ile yarışıyordu gol krallığında.
Fenerbahçe de öyle. Deivid gol krallığına, Alex asist krallığına oynarken şimdi Slavia Praha'ya eleniyorlar.

Dün napoliye 4 atan takım bize neler yapmaz...
Yok Barça iyi değil, Galatasaray'dan daha kötü takımları ligde son dakikalarda gol bulup yendiler. Ondan Barça 4,5 falan atar diyenlerin Barcelona'yı izlemiş olması lazım. Tabii Galatasaray'da kötü şu anda ama Gomis falan geldi belki bir şey katabilirler zaten tek hedefleri de Avrupa'da kaldı o yüzden Barcelona karşısında ellerinden gelenleni yapacaklarını düşünüyorum.

Galatasaray da eski Galatasaray değil. Nerede o Drogba'lar, Sneijder'ler, Melo'lar. Eskiden Burak yılmaz ronaldo ile yarışıyordu gol krallığında.
Galatasaray tarihinde çok kez böyle iniş çıkışlar yaşadı ama son yıllarda Barcelona'nın bu kadar kötü olduğunu görmemiştim. Bir de şampiyonlar ligi grubundan 3. olup Avrupa ligi'ne katıldılar şu anda ligde şampiyonlar ligi'ne gidecekler mi o tartışmalı bir durum o yüzden bu Barcelona 4,5 falan atamaz.

Galatasaray, Avrupa Ligi'nde daha ciddi oynuyor. Anadolu'ya gelince kedi oluyorlar. Avrupa'da Barça ile kafa kafaya gideceklerini düşünüyorum.

O bahsettiğin Galatasaray sezon başındaki Fatih Terimli Galatasaray idi, şu anki Galatasaray'dan bir cacık olmaz.
Hocam Barcelona 1 Galatasaray 0 diyorum ben. Barça eski barça değil ondan çok fark beklemiyorum.

11 kişi kalenin önüne duvar olarak tüm maç oynasalar bile daha fazla yerler.

İçerde eğer taraftar gelirse Galatasaray, Marsilya'ya yaptığı gibi Barcelona'ya sahayı dar eder seyirci gücü ile ekstra futbolcular da iyi olursa yener ama kötü olursa yenilir. Yani içerdeki maçta taraftar gücü kadar o gücü kullanman da önemli. Deplasmanda ise, kontrollü oynarsak 3'ten fazla yemeyiz en azından rezil olmayız. Eğer ki gruplardaki gibi bir oyun olursa beraberlik bile alırsın hatta galibiyet ama gel gör ki o zaman Terim vardı ve kenarda durması yetiyordu Avrupa'daki ağırlığımıza. Şimdi ise İspanyolların bile belki ilk kez tanıyacağı bir antrenör var başımızda. Hayırlısı...

O bahsettiğin Galatasaray sezon başındaki Fatih terimli Galatasaray idi, şu anki Galatasaray'dan bir cacık olmaz.
Galatasaray zaten Avrupa'da lige göre daha iyi oynuyor, tabii ki bende Barça'nın eleyeceğini düşünüyorum ama o kadar rahat eleyemez. Sezon başında da ilk galibiyetini aldıklarında son 2 maç berabere kalmışlardı, Marsilya ile berabere kalmadan önce ligde yine çok kötü durumları vardı, içerde Marsilya maçında da ligde Fenerbahçe mağlubiyetinden sonra kazandılar. Galatasaray şu anda ligde çok kötü gidiyor ama bu sezondan bir başarı gelirse Avrupa'dan geleceğini biliyorlar. O yüzden bu maça çok büyük ciddiyetle oynayacaklarını düşünüyorum. Ek olarak bahsettiğin Fatih Terim'in de o kadar iyi oynattığı söylenemez Malatya, Altay, Adana Demirspor, Giresunspor maçları buna örnek. Ama ona rağmen Galatasaray Avrupa'da iyi oynuyordu. Burada da Torrent olmuş olabilir ama yine de bu maçta kolay lokma olmayacaklarını düşünüyorum. Defans çizgisi biraz yüksek ve ataklarını uzun toplarla yapmaya çalışırlarsa belki birşey yapabilirler.

Yeni konular

Geri
Yukarı