Galatasaray - Barcelona maçı ne olur?

Kadro değeri, kalitesi bir mi? Harcanan para bir mi? Hocalar bir mi? Elinden geleni yaptı Galatasaray. Avrupa'da Beşiktaş'ı Fener'i de gördük. Hocasız Prag'tan 5 yediler. Yazıklar olsun şöyle konuşabilen herkese.
Öncelikle üslubunu düzelt. Arkadaşın yok karşında. Maça gelecek olursak da, karşıdaki takım ne olursa olsun, biz Avrupa Fatihi Galatasaray'ız, elbette ekonomik sorunlar var ama bu bahane olmamalı. Maçı izlemedim tekrar söylüyorum ama yorumlara baktığımızda ve skora da baktığımızda yenme şansımız varmış diye yorum yaptım. Ama şu an ki yönetimimiz gerçekten kötü, en başta takımın başındaki hocayı değiştirmek lazım. Kadro hakkında bir bilgim yok o yüzden ona yorum yapamayacağım. Son olarak da Camp Nou'da berabere kalıp Ali Sami Yen'de kaybetmek yüzyılın saçmalığı olsa gerek.

Hayır yine ezilmiştik şans faktörüyle falanla filanla 0-0 gibi mucize bir skorla bitmişti. Bu sefer mucize olmadı.
İlk maçta nasıl bir şans vardı anlamadım ? İlk maçta tek şans denilebilecek pozisyon, topun direkten dönmesiydi. Çok iyi bir defansla 0-0 bitirebildik. Maçı izlediğinize emin değilim.

Geri
Yukarı