Galatasaray v Barcelona

Nerede boş yazıyor?? Ben konuşanlara tepki gösterdim boş konuşuyorsunuz demedim önce yazılanları düzgün okuyun sonra yorum yapın. Ayrıca potansiyel yok dediysem 7-8 yer demedim ışık yok dedim sizin gibi düşman değilim ben. Tek amaçları rakibinin rezil olması ve kendi takımının yücelmesi olan insanlara laf anlatmak imkansız. Gerçi buna da cevaplarınız var "Ben takım tutmuyorum ki" ya da "Ben de o takımı tutuyorum" deyip sıyrılıyorsunuz rezil olunca. Konuşturmayın beni okumadan yorum yapıyorsunuz.
Boş yazmıştın sildin, dalga mı geçiyorsun sen benimle???

Boş yazmıştın sildin, dalga mı geçiyorsun sen benimle???
1647009169533.png

İşte, işte bu yüzden gelişemiyoruz.
1647009213076.png

Ben düzenlemedim, yapmadım, etmedim. Orada boş yazsaydı ceza alırdım merak etme sen.

@64 GB RAM GS şans eseri berabere kaldı. Zannetme ki iyi oynadı. Barça pozisyonları değerlendirebilse 4-5 bulurdu zaten.
Defans çok iyiydi. Barcelona için kilit bir defans vardı çözmeleri gerekiyordu iyi top çevirip çözemediler defansı. Hatta maçın çoğu bölümünde Galatasaray çok riskli hareketler yaparak kaleciye pas verdi kaleci defansa onlar kaleciye. Bence defans iyiydi hücum kötüydü ama Galatasaray'ın bulduğu golün de çok şans olduğunu düşünmüyorum Gomis iyi bir bitirici. Dediğiniz gibi çok iyi oynamasa da zorlu bir deplasmandan yarım galip ayrıldı diyebiliriz.

Geri
Yukarı