Galatasaray bu sene Kadıköy'de Fenerbahçeyi yenebilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1 ) Avrupa konusunu açmayın diyorsunuz açalım hocam. Fener 2 yıl Avrupa'ya gitmedi, ülke puanı çöktü.
2)Asıl ergen falan diyorsunuz siz bence yaşını bilmediğiniz insanlara ergen demeyin. Ben orada size ergen demedim. Ergen kafasını bırakın dedim.
3)2 gırgır dediğin biz cevap verince mi bitti? Zaten gırgırına olmasa ben de buraya cevap yazmazdım merak etmeyin.
4) Bu arada nasihatını kendine sakla. Karşında berber çırağı durmuyor merak etme.

Bu konuyu uzatmanın bir anlamı yok, istemeden kırdıysam özür dilerim.

Tosunum ne anlatıyon sen ?Geçen sene faulden golle berabere kalınca davul zurnayla karşıladınız takımı,kendiniz kaşındınız 20 sene diye diye şimdi böyle ağlarsınız.Avrupa diyorsun da 5-0 lık xamax maçıyla başlar,Sneijder li Juventus maçıyla bitirsek bütün zaferlerin özetleri 6 saat sürüyor ,sizinki 15 dakika sürmez siz kim Avrupa kim,realden 6 yedikte siz realle rüyanızda bile oynayamazsınız,iki sefer 2-0 dan yendik biz reali,süper kupa da aldık o ne olacak ? Bir 6-0 kaldı,oynayın durun şimdi elinizde bir oyuncak,30 sene alamadığınız Türkiye kupası finalinde 5 tane salladığımızı hatırlatma gereği duymuyoruz çünkü.
Bu konuyu uzatmanın bir anlamı yok, istemeden kırdıysam özür dilerim.
Teşekkürler hocam, anlayışınız için.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yav @Taspar @ZORO bırakın bu işleri ! Sanki tek sizinle oynuyoruz oyunu Allah aşkına. Medem bu kadar başarılı takımsınız biz küçüğüz bak bakalım Avrupa da son 30 maç raporuna . Muslera' dan ibaretsiniz . Bizim başımızda da emlak konut olsaydı biz de yapardık bu işleri . Gidin yolllarda şükür namazı kılın GS bayrakları ile . Dah dün 6 yediniz realden gelmiş burada konuşuyor. Sizin gibi ergenl tiplilerle uğraşamam.
Kaç defa Real Madrid'le maç yaptınız?

Öncelikle belirteyim Fenerliyim. Fener ve Cimbom maçlarında kim kazansa bunu büyük yada küçük kutlar. Yıllardır süren bir hasret vardı ezeli rakibini 20 yıldır yenemeyen takım haliyle yenince bu olayı kutladı. Problem şurada var kim yenilirse diğer tarafa "aaa bak beni yendin kutluyorsun ben senden büyüğüm" yakıştırması tamamen kendini avutmaktır iki tarafta birbirini her zaman yenmek ister. Hatta Fenerliler yenildiği için mutlu olmalı çünkü artık Fenerbahçe yenmek için yenilmemek için oynuyordu.

Son düzenleme:
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı