Galatasaray bu sene Kadıköy'de Fenerbahçeyi yenebilir mi?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bence artık GS 'nin ismi Kadıköy Galibiyeti SK olmalı . Sanki şampiyon olmuşsunuz da kutluyorsunuz . Bu FENERBAHÇE'nin büyüklüğünü gösterir !
Fenerbahçe'nin ismi de kesin olarak Loserbahçe olmalı bak bunu kabul edecek Fenerliler bile tanıyorum hatta birisi üye, üstü kapalı şekilde teklif sunmuş;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

😂😂😂

Fenerbahçe'nin ismi de kesin olarak Loserbahçe olmalı bak bunu kabul edecek Fenerliler bile tanıyorum hatta birisi üye, üstü kapalı şekilde teklif sunmuş;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

😂😂😂

Adam hem Ali KOÇ'u seviyorum demiş hem de bu kulübü bu hale getirenin Allah belasını versin demiş 🤣
Düşünce yapısı AKP'li arkadaşlara benziyor🤣

Bir de diyor ki, fenerliler bile dalga geçiyor benimle🤣 (O nasıl fenerliyse)
Çok üstlerine gitmeyin be yassık😂 Fenerli gardaşlarıma üzülüyorum🤣

20 yıl tek bir istatistikle idare edip kendi kendi kandırırsan, bir gün böyle yenilirsin 20 yılın acısını alırlar. Madem kendi sahanda yenilmemek önemliydi madem sen bunu yıllarca savundun o zaman istatistiğini bozan takım sana göre çok büyük bir iş yapmıştır. Şikayet etme bu senin eserin..

Not: Bjk

Yav @Taspar @ZORO bırakın bu işleri ! Sanki tek sizinle oynuyoruz oyunu Allah aşkına. Medem bu kadar başarılı takımsınız biz küçüğüz bak bakalım Avrupa da son 30 maç raporuna . Muslera' dan ibaretsiniz . Bizim başımızda da emlak konut olsaydı biz de yapardık bu işleri . Gidin yolllarda şükür namazı kılın GS bayrakları ile . Dah dün 6 yediniz realden gelmiş burada konuşuyor. Sizin gibi ergenl tiplilerle uğraşamam.

Yav @Sayit Mehmet Güler @ZORO bırakın bu işleri !

Hangi işe başlayalım? Sana mı soracağız?

Sanki tek sizinle oynuyoruz oyunu Allah aşkına.

Az ötede oynayın. Altı üstü iki gırgır yaptık, sizin (fenerlilerin) yıllardır yaptığınız gibi.

Medem bu kadar başarılı takımsınız biz küçüğüz bak bakalım Avrupa da son 30 maç raporuna . Muslera' dan ibaretsiniz .

Bence Avrupa konusunu hiç açma.

Sizin gibi ergenl tiplilerle uğraşamam.

Bunları yazarak asıl ergenin kendin olduğunu kanıtladın zaten.
Ayrıca sana tavsiyem, yaşını bilmediğin insanlara böyle saçma yakıştırmalar yapma bence.

Hangi işe başlayalım? Sana mı soracağız?

Az ötede oynayın. Altı üstü iki gırgır yaptık, sizin (fenerlilerin) yıllardır yaptığınız gibi.

Bence Avrupa konusunu hiç açma.

Bunları yazarak asıl ergenin kendin olduğunu kanıtladın zaten.
Ayrıca sana tavsiyem, yaşını bilmediğin insanlara böyle saçma yakıştırmalar yapma bence.

1 ) Avrupa konusunu açmayın diyorsunuz açalım hocam. Fener 2 yıl Avrupa'ya gitmedi, ülke puanı çöktü.
2)Asıl ergen falan diyorsunuz siz bence yaşını bilmediğiniz insanlara ergen demeyin. Ben orada size ergen demedim. Ergen kafasını bırakın dedim.
3)2 gırgır dediğin biz cevap verince mi bitti? Zaten gırgırına olmasa ben de buraya cevap yazmazdım merak etmeyin.
4) Bu arada nasihatını kendine sakla. Karşında berber çırağı durmuyor merak etme.

1 ) Avrupa konusunu açmayın diyorsunuz açalım hocam. Fener 2 yıl Avrupa'ya gitmedi, ülke puanı çöktü.
2)Asıl ergen falan diyorsunuz siz bence yaşını bilmediğiniz insanlara ergen demeyin. Ben orada size ergen demedim. Ergen kafasını bırakın dedim.
3)2 gırgır dediğin biz cevap verince mi bitti? Zaten gırgırına olmasa ben de buraya cevap yazmazdım merak etmeyin.
4) Bu arada nasihatını kendine sakla. Karşında berber çırağı durmuyor merak etme.
Tosunum ne anlatıyon sen ?Geçen sene faulden golle berabere kalınca davul zurnayla karşıladınız takımı,kendiniz kaşındınız 20 sene diye diye şimdi böyle ağlarsınız.Avrupa diyorsun da 5-0 lık xamax maçıyla başlar,Sneijder li Juventus maçıyla bitirsek bütün zaferlerin özetleri 6 saat sürüyor ,sizinki 15 dakika sürmez siz kim Avrupa kim,realden 6 yedikte siz realle rüyanızda bile oynayamazsınız,iki sefer 2-0 dan yendik biz reali,süper kupa da aldık o ne olacak ? Bir 6-0 kaldı,oynayın durun şimdi elinizde bir oyuncak,30 sene alamadığınız Türkiye kupası finalinde 5 tane salladığımızı hatırlatma gereği duymuyoruz çünkü.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı