Galatasaray-Fenerbahçe maçı ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Fenerbahçe'nin kesin kazanması gereken bir maç, Galatasaray'a ise beraberlik yetiyor. Böyle maçlarda genelde beraberlik yeten taraf çok yatıyor ve futbolu tabiri caizse katlediyor fakat bu sefer durum farklı olabilir. Süper kupa maçından dolayı Galatasaray'ın da kazanmak istediği bir maç olacaktır. Elimizdeki tüm veriler bol gollü zevkli bir maçı işaret ediyor ama genelde böyle olunca beklentinin çok altında kalıyor maçlar. 1-1 gibi bir tahmin yapıyorum, bakalım tutacak mı?

Fenerbahçe'nin kesin kazanması gereken bir maç, Galatasaray'a ise beraberlik yetiyor. Böyle maçlarda genelde beraberlik yeten taraf çok yatıyor ve futbolu tabiri caizse katlediyor fakat bu sefer durum farklı olabilir. Süper kupa maçından dolayı Galatasaray'ın da kazanmak istediği bir maç olacaktır. Elimizdeki tüm veriler bol gollü zevkli bir maçı işaret ediyor ama genelde böyle olunca beklentinin çok altında kalıyor maçlar. 1-1 gibi bir tahmin yapıyorum, bakalım tutacak mı?
Fenerbahçe'nin tutumu da çok önemli. Onu unutmuşum. Eğer ilk maçtaki gibi korkak, zaman öldürmeye ve adam sakatlamaya yönelik fauller yaparlarsa işimiz zor. Kimse güzel bir maç beklemesin. Galatasaraylı oyuncular'ın çok motive olduğu haberleri geçiyor, Süper Kupa maçına da çıkmadıkları için ekstra bir motiveler. Umarım Fenerbahçe derbi zevkimizi bozmaz ve güzel bir maç izlememize izin verirler.

Fenerbahçe'nin tutumu da çok önemli. Onu unutmuşum. Eğer ilk maçtaki gibi korkak, zaman öldürmeye ve adam sakatlamaya yönelik fauller yaparlarsa işimiz zor. Kimse güzel bir maç beklemesin. Galatasaraylı oyuncular'ın çok motive olduğu haberleri geçiyor, Süper Kupa maçına da çıkmadıkları için ekstra bir motiveler. Umarım Fenerbahçe derbi zevkimizi bozmaz ve güzel bir maç izletirler.
Fenerbahçe ilk maçta puan olarak önde olduğu için çok büyük bir hata yaparak kazanmaya oynamadı. Bu maçta öyle bir şansları yok 1 puan bile yetmiyor onlara, o yüzden bu maçta maçı soğutan taraf Galatasaray olur gibi geliyor bana.

o yüzden bu maçta maçı soğutan taraf Galatasaray olur gibi geliyor bana.
Katılmıyorum. Yukarıda da yazdığım gibi Galatasaraylı oyuncular Süper Kupa maçı için halbuki çok istekliydi ama Fenerbahçe U19 ile çıkınca o maç iptal oldu, şu an şampiyonluğa oynuyoruz ve tüm camia dört gözle bu maça odaklandı. Kazanmamız halinde şampiyonuz. Oyuncular da bu maçı bekliyor. Süper kupanın hıncı da var burada. Kısacası Galatasaray'ın senin bahsettiğin gibi maçı soğutacak bir şey yapacağını sanmıyorum. Hiç bir zaman böyle bir şey de yapmadılar.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı