Galatasaray-Fenerbahçe maçı ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Senyör Kesada Hocam Dislike attım ama yanlış anlamayın da dediğiniz güzel fikir ama en azından cimbom şampiyon yani bence böyle fikirlere gerek olmadığını düşünüyorum.
Ben Beşiktaş'lıyım benim için fark etmiyor. Sadece heyecanı yüksek bir maç izlemeyi tarafsız bir futbolsever olarak istiyorum. Sen mesela o heyecanı tatmak istemez misin?

Keşke kazananın lider olacağı maç olsa idi. Şimdi heyecan vardı. GS yense de yenmese de şampiyon. Ne anlamı var derbinin? İki senedir adrenalini yüksek final izlemek istiyorum bir türlü olmuyor.
Tam tersi bence böyle çok güzel oldu. Fenerbahçe maçı kazanmak zorunda, berabere kalsalar bile Galatasaray şampiyon olacak. Dolayısıyla Fenerbahçe maçı kazanmaya oynayacak ve gol arayacak. Galatasaray da Fenerbahçe'ye tarihi fark atmak istiyor. Bu 2 nedenden dolayı bol gollü geçecek bir maç olacağını düşünüyorum.

Ben Beşiktaş'lıyım benim için fark etmiyor. Sadece heyecanı yüksek bir maç izlemeyi tarafsız bir futbolsever olarak istiyorum. Sen mesela o heyecanı tatmak istemez misin?
Ha pardon hocam Galatasaray'lı olduğunuzu sanıyordum bende isterim o heyecanı tatmak ama takımımın şampiyon olmasını isterim ezeli rakibimin şampiyon olmasını istemem için bir sebep yok yani.

Tam tersi bence böyle çok güzel oldu. Fenerbahçe maçı kazanmak zorunda, berabere kalsalar bile Galatasaray şampiyon olacak. Dolayısıyla Fenerbahçe maçı kazanmaya oynayacak ve gol arayacak. Galatasaray da Fenerbahçe'ye tarihi fark atmak istiyor. Bu 2 nedenden dolayı bol gollü geçecek bir maç olacağını düşünüyorum.
Şampiyonluk maçı ile formalite maçı arasında çok fark var. Galatasaray ligi kazandı artık bu kesin.

Ha pardon hocam Galatasaray'lı olduğunuzu sanıyordum bende isterim o heyecanı tatmak ama takımımın şampiyon olmasını isterim ezeli rakibimin şampiyon olmasını istemem için bir sebep yok yani.
Yok heyecan anlamında demiştim tabii GS kazansın istersin.

Aynen öyle, yok ilk maçtaki gibi çekileyim, topu onlara vereyim, top bana geldiğinde belki 1-2 kere giderim şansa bala gol olur kafasında olamayacaklar. Böylesi çok daha iyi oldu.

Bir Galatasaraylı olarak verilen kırmızı kartın son derece yanlış olduğunu düşünüyorum.
Fenerbahçe güzel başlamıştı ama gereğinden fazla sert bir maç oluyor, bu maçta 2. belki 3. kırmızı kart bile çıkabilir.

Arda Kardeşler farkını unutmuşuz.

Arda Kardeşler ilk derbiyi oldukça kötü bir şekilde yönettikten sonra tekrar aynı maça verileceğini asla düşünmezdim, bence de çok hatalı bir hakem seçimi.

3-1 fenerbahçe alacak. GS'de torreira atacak, fenerde 2 golü irfan can, 1 gol tadicin penaltısından gelecek ve eğer bu tahmin tutarsa yarından itibaren milyoner olacağım.

@bkzgr fener iyi oynuyor baya önünü kesti hakem hatası djiku gayet iyi başladı aslinda bu saçma kart olmasa.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı