Galatasaray-Fenerbahçe maçı ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bende Galatasaraylıyım yenilgiyi kabullenmek lazım GS iyi oynamadı kabul edin.

Neden ısrarla aynı konu üzerinden gidiyorsun anlamıyorum, zaten bu kararın yanlış olduğunu dile getiriyorum ancak bu kararın dışında Fenerbahçe'nin aleyhine çalınan bir düdük yok.

Barışın atılması lazımsa Mert Hakan Yandaş 40 kere atılmalıydı. Hakem ucuz pozisyonlara sürekli sarı kart çıkarttığı için böyle düşünüyorsun. Barışın atılması gereken bir pozisyon yoktu, Djiku'nun da atılması yanlıştı.

Eğer Fenerbahçe öndeyken futbolcuları zaman kazanmak için paso kendisini yere atıyorsa, sende hakem olarak bunlara faul veriyorsan fenerbahçe lehine karar vermiş oluyorsun. Bu maçta kırmızı kart dışında Fenerbahçe'nin aleyhine bir düdük çalmadı.
Bu karar dışında derken? Orta sahada verilmeyen herhangi bir faulü haksız kırmızı kartla bir mi tutuyorsun?

@BltYrr djiku pozisyonu aşırı sıkıntı ama gs için hakemlik bir şey yoktu. O kadar iyiseniz eze eze yenmeniz lazımdı hakem taraf tutsa bile.

2. Sarı kart aşırı ucuz, atağı kesiyor ama dokunma olmadığı için sarı kart abartı geldi.
Galatasaray'ın ilk yarı 4, 2. yarıda da 5 sarı kart verilmedi. Arda Kardeşler Türk Ivan Bebek gibi takıldı sahada.
Fred ve Batshuayi maçı götürdü. Bats olmasa ileride bir pres yoktu, Fred olmasa B2B yapacak adam yoktu.
Szymanski'nin korneri 10 numaraydı. Daha korneri kullanırken gol olacağını söylemiştim.
Galatasaray eğer bu oyunun %50'sini Konya'ya oynarsa Konya iki kontra atar golü bulur daha da kalesini göstermez GS'ye.

Kollanma kısmına katılmıyorum fenerbahçeninde lehine verilen çok fazla karar var maçta.
Fener'in lehine bir pozisyon söylesene bana.
Tadic'e atılan tekme, King'in driplingindeki çifte taban atan Köhn var. Birine bile ses çıkaramayan siz iyi güncü GS taraftarları sahada rezillik yarattınız.
Konuşmaya hakkınız bile olmamalı. MHY'ye şişe ve küfür yapıcaz derken tribün yapamadınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı