Galatasaray-Fenerbahçe maçı ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Salih METİN Fenerin maç kazandıran numaralar hatası yok ki Gsnin çok fazla var.

@SF24 yani bats dışı baskı yapan yok dedin ondan yazdım 10 kişi baskı mı yapalım diye.

Dediğin gibi baya iyidi.

Ben ne izledim ya, gerçekten oynanan oyun bu muydu, kendi sahamızda, şampiyonluk maçında ve 10 kişi kalmış ağlak kulübe karşı? Oyuncular aldıkları maaşın yarısını bile hak etmiyormuş. Kaybettiğimiz kulübe bak, İsmail Eagle'lı takıma kaybettik. Reziller. Prag maçından bile vasat bir oyun vardı bugün.

Böyle bir oyunla şampiyon falan olmayalım, hakkımız değil.

@BruceWaynee FB lehine de başka maçlarda çok kez karar verildi ancak şu bir gerçek ki bu sene GS şampiyon oluyorsa hakemler sayesindedir. Neredeyse tüm maçları skandal.

@BruceWaynee vallahi hocam kafede garson olarak çalışıyordum. İnanın FB lehine de verilen birkaç kritik hata var. Ancak dediğim gibi GS ayrı bir noktada. GS'ın maçları adil yönetilseydi FB fark atıp şampiyondu.

@Darqx İsmail Kartal Okan'dan iyi teknik direktör.

@Salih METİN hocam maç söyler misin?
Fanatikliğin dozunu kaçırarak artık objektif düşünemiyosunuz :D .

@BruceWaynee vallahi hocam kafede garson olarak çalışıyordum. İnanın FB lehine de verilen birkaç kritik hata var. Ancak dediğim gibi GS ayrı bir noktada. GS'ın maçları adil yönetilseydi FB fark atıp şampiyondu.
11 Maçta 80+ da tüm maçlar beraberken hep bu tarz skorlar varken olmayan penaltılarla fener penaltı kazandı. Azıcık birşey objektif olun. Bugün size yapılan şeyleri gözden çıkarıp konuşmassanız yarın bir gün size karşı kullanılırsa kendinizi savunmaya hakkınız olmaz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı