Galatasaray-Fenerbahçe maçı ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@Darqx İsmail Kartal Okan'dan iyi teknik direktör.

@Salih METİN hocam maç söyler misin?
1-2 hafta önce fenerbahçeliler adama söve söve ana baba bırakmadılar, şimdi okandan daha iyi teknik direktör diyorsunuz..
@deniz.10 adamlar bütün maç kollandi 10 kişi takıma evinde isabetli şut atamadi hala hakem diyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben kıymetli fenerbahçeli arkadaşlar ile tartışmayı bırakıyorum, hak ettiğiniz bir galibiyet aldınız diyerek konudaki tartışmadan ayrılıyorum. İyi forumlar.

@lordderthert evet iki maçtır topa dokunamayan adamın sevincini yaptı.
Artık o kadar objektiflikten uzaksinki dzekoyu unutmussun. Ayrıca hatırlatırım hem gol krallığında hem de gol katkısında icardi 1. sırada.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1-2 hafta önce fenerbahçeliler adama söve söve ana baba bırakmadılar, şimdi okandan daha iyi teknik direktör diyorsunuz..
İyi gün taraftarı bunlar hocam yarın bir gün ismail kartal 1 maç kaybetsin tekrar küfür ederler ve gitmesini isterler.

Keşke gülme emojisi atmak yerine mantıklı bir şekilde cevap versen ama neyse.

Şaşırdım. Fenerbahçeli olarak çok umudum yoktu maçtan. Galatasaray çok daha gergindi anlamadığım şekilde. Tek puanla işi noktalayabilecek takımdan bu gerginliği görmek beni şaşırttı. Performanslarına doğrudan etki ettiğini düşünüyorum.
Okan Buruk sonda tüm kartlarını oynadı. Teknik direktör olarak yapabileceği her şeyi yaptı takdir ederim. Ha 1-0, ha 2-0 dedi. 1-1 yeterdi kendisine.

Takımımız daha üstün oynadı ve hak ederek kazandık diye düşünüyorum.
Galatasaraylı arkadaşların kutlamaları haftaya kaldı maalesef.

İsmail kartal iyi Okan Buruk'tan iyi teknik direktör falan değil 1 galibiyet aldı diye adamı göğe çıkarıyorsunuz Galatasaray haftaya şampiyon olursa İsmail gidici zaten büyük ihtimalle GS olur şampiyon zaten.

İsmail kartal iyi Okan Buruk'tan iyi teknik direktör falan değil 1 galibiyet aldı diye adamı göğe çıkarıyorsunuz Galatasaray haftaya şampiyon olursa İsmail gidici zaten büyük ihtimalle GS olur şampiyon zaten.
İyi gün taraftarı bunlar yarın bir gün ismail kartal 1 maç kaybetsin tekrar yerin dibine sokarlar.

@lordderthert Mertens uçan kaçan gol kralı İcardi. Ziyech İki tane baya iyi savunma. Ligin en iyi 6 numarası Torreria bu kadro baya iyi bence Barışı saymayı unuttum o da iyi.

Mert hakanı sizin takımda tutmanız hata mert hakan gibi boş adamları göndermeniz lazım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı