Galatasaray-Fenerbahçe maçı ne olur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
@lordderthert Mertens uçan kaçan gol kralı İcardi. Ziyech İki tane baya iyi savunma. Ligin en iyi 6 numarası Torreria bu kadro baya iyi bence Barışı saymayı unuttum o da iyi.
Niye sizin kadro kötümü. Batshuayi,çağlar,ferdi defansları saymaya gerek bile yok. Orta sahada aynı şekil. Değeriniz bizden bile yüksek.

@lordderthert Cengiz 16 milyon mu sence o pd de Gs geçerdi muhtemelen bir sonraki güncellemede.

@Darqx 10 kişi feneri yenmeyen adam iyi teknik direktör mu adamın tek başarısı Bayerne bir yarı iyi oynamak onu da Almanyadaki küçük takımlar bile yapabilir.

@Darqx 10 kişi feneri yenmeyen adam iyi teknik direktör mu adamın tek başarısı Bayerne bir yarı iyi oynamak onu da Almanyadaki küçük takımlar bile yapabilir.
Anlıyorum küçük kardeşim, şimdi sütünü içip yatıp uyuyabilirsin. Malum yarın okul var, erken kalkman gerek :).

@lordderthert ya hak etmiyor işte Barış Abdülkerimin artması lazım
İcardi sabit kalsın bence yaşı fazla. Dzeko Cengiz Zajc Krunic bunların hepsi ciddi düşmeli.

Ya yanlış anlaşılma olmasın ama şu yazdığın mesajdan sonra ciddiye bile almıyorum futbol hakkında yazdığın şeyleri. Bunuda demezsin ya :D .

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı