Galatasaray ilk 11 nasıl olmuş?

ENBÜYÜKGS

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba sevgili cimbomlu hocalarım biliyorsunuz ki yaz transfer dönemi yaklaşıyor ve bende Galatasaray ile ismi anılanlar ile bir ilk 11 kurdum nasıl olmuş? Bazılarını Instagram, the sun gibi yerlerden gördüm eğer doğruysa çok iyi bir kadro kuracağız gibi görünüyor. Torreria, tete, nelsson, oliveira satılacakmış. Ayrıca Ndombili'nin bonservisi alınmayacakmış Allah'a şükürler olsun. 🤲🤲🤲

Sadio Mane ve Van Dijk zor ama imkansız değil çünkü bize bu zamana kadar baya ünlü yıldızlar geldi. Fernando Muslera,Gheorghe Hagi,Wesley Sneijder,Didier Drogba,Hamit Altıntop,Felipe Melo,Alex Telles,Claudio Taffarel,Harry Kewell,Emmanuel Eboue bunlar baya ünlüydü hele Real Madrid maçında Eboue,Sneijder ve Drogba harikaydı bee... Yani dediğim gibi Van Dijk'ı Sneijder keşke ikna etse de gelse çok isterim.

Dosya Ekleri

• Screenshot_2024-05-17-13-42-16-817_com.android.chrome~2.jpg
    Screenshot_2024-05-17-13-42-16-817_com.android.chrome~2.jpg
    112,6 KB · Görüntüleme: 105
Merhaba sevgili cimbomlu hocalarım biliyorsunuz ki yaz transfer dönemi yaklaşıyor ve bende Galatasaray ile ismi anılanlar ile bir ilk 11 kurdum nasıl olmuş? Bazılarını Instagram, the sun gibi yerlerden gördüm eğer doğruysa çok iyi bir kadro kuracağız gibi görünüyor. Torreria, tete, nelsson, oliveira satılacakmış. Ayrıca Ndombili'nin bonservisi alınmayacakmış Allah'a şükürler olsun. 🤲🤲🤲

Sadio Mane ve Van Dijk zor ama imkansız değil çünkü bize bu zamana kadar baya ünlü yıldızlar geldi. Fernando Muslera,Gheorghe Hagi,Wesley Sneijder,Didier Drogba,Hamit Altıntop,Felipe Melo,Alex Telles,Claudio Taffarel,Harry Kewell,Emmanuel Eboue bunlar baya ünlüydü hele Real Madrid maçında Eboue,Sneijder ve Drogba harikaydı bee... Yani dediğim gibi Van Dijk'ı Sneijder keşke ikna etse de gelse çok isterim.
Ofansif orta sahaya Messi arkasına De Bruyne Rodri ve forvete de Mbappe ekleyelim hocam isterseniz.

Van Dijk'in haberi var mı bundan.
İnstagramda gördüm kral bende pek inanmadım sadece ilgilenilenleri ekledim yoksa bende inanmadım yazmışlar "Van Dijk 3 Büyüklerin Radarında" diye bende ekledim yani yoksa Van Dijk aklının ucundan bile geçmez Türkiye'ye gelmek.

Ofansif orta sahaya Messi arkasına De Bruyne Rodri ve forvete de Mbappe ekleyelim hocam isterseniz.
Hocam İnstagram,The Sun ve bazı internet sitelerinde gördüm bende ihtimal vermiyorum Van Dijk ile Sadio Mane'ye.

Kadroya daha bakmadım ama Van Dijk konusunu okuduktan sonra acaba mı demeniz bile büyük saçma. Galatasarylıyım, Mane gelebilir fakat Van Dijk kariyerinin zirvelerinde, sakatlıktan çıkıp yeni yeni form tutmuş biri olarak, Liverpool ile Şamp. Ligi oynamak varken neden Galatasaray tercih etsin :D

Edit : Kadroya baktım da, Kaan Ayhan'ı sağ bek olarak gördüm o da beni ayrı koparttı. Şampiyonlar Ligine gidecek takımın sağ beki kesinlikle olamaz. Uefa bile olamaz, max konferans ligi. Ama daha çok koptuğumsa Abdülkerim ile Kaan'ın arasında Van Dijk görseli oldu :D

Yeni konular

Geri
Yukarı