Galatasaray neden eski gücünde değil?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hocam on numara yazdım da, højberg'i takımı çok oynatmıyor biraz pazarlık ile ucuza alabiliriz.

Kral hojbergde senin kasedin falan mı var ne bu hojberg sevdası, + adam yavaş bir kere.(sen FIFA'ya göre yorum yapıyosun ya :) senin dilinden yazdım.) Torreira şu an takımın belkemiği, olmadığı maçlarda ortasahamız otoban olmuştu.

Hala derbi diyor Allah'ım sen şuna akıl fikir ver yarabbi lütfen ya bana ne derbiden arkadaş derbiymiş, bana ne Süper Lig şampiyonluğundan ben Avrupa şampiyonluğu istiyorum sana ne benim düşüncelerimden ya bir de gülme emojisi dislike falan atıyon katılmıyorsan sakince yaz ya troll'müş katılmıyorsan katılmıyorum de adam gibi konuş. Allah'ın verdiği aklı kullanda öyle konuş benimle.
content://media/external/downloads/1000000329 şu kurduğum ilk 11'den daha iyisini kurunda görelim haydi bakalım hodri meydan.
Kopyala yapıştır yapıp Chrome'dan bakın görün güzelliğini.
Gitsin fener alsın Süper Lig'i bana ne! Bana ne ya yeter ki şu Avrupa şampiyonluğunu istiyorum.

Hocam Rafa Silva'nın sözleşmesi bitecek o zaman alabiliriz :)

Hocam emin ol Süper Lig'i hep izliyorum ama senin anlamadığın nokta şu Süper Lig'den bana ne! Bana ne bu kadar basit ben bizi Avrupa'da idare edecek adamlar istiyorum senin bana emoji falan göndermene gerek yok ben sakince konuşuyorum sen diyorsun ki maçları nerenle izliyorsun, hocam! Adam çok iyi olduğu için mi Kopenhag'e 1-0 yenildik Bayern'e hem kendi evimizde hem de deplasmanda yenildik asıl siz maçları nerenizle izliyorsunuz onun için mi Prag gibi çöp takıma 4-1 yenildik! Size sorum, bu Torreria denen eleman iyi olduğu için mi şampiyonlar ligi'nde bir halt yapamadık asıl maçları izlemeyen sizsiniz. Elbette sadece kendisinin de suçu değil ama kendisi defansif orta sahada oynuyor adı üstünde defansif! Sizin anlamadığınız nokta gelip bana bu adam Højbjerg'den iyi diyosunuz böyle rezil bir performans göstermişken Manu'yu yenmemiz normal çünkü kalede Onana denen adam olduğu sürece biz yeneriz. De Gea olsa da evet De Gea bizi zorlardı ama her türlü yenerdik hocam kendinize gelin ya size sormak istediğim asıl malum soru şu! Torreria denen eleman iyi olduğu için mi? Avrupa'da sadece 2 galibiyet aldık sorum bu! Kopenhag'i yenseydik alacağımız para toplamda 43.500.000 euro alacaktık hocam Icardi'yi araplara 40'a okut, Torreria, Ziyech, Zaha, Boşkaleoğlu, Ndombele, Tete bunları en kötü 15'e okutsan 15×6 hadi bakim toplamda alacağımız para =173.500.000 euro. Paraya bak hocam paraya paraya bununla kaleye sağlam bir adam çek; Højbjerg, Kamada, Dybala al işin bitti Avrupa şampiyonluğu evet buradan yazıyorum yapılması yazıldığı kadar kolay değil ben sadece fikrimi söyledim. Hadi Icardi'yi 20'e okut en kötü 153.500.000 milyon euro, hadi Ndombele 15 etmedi bedelsiz gönderdin 138.500.000 euro az para değil dediğim gibi bunları yapsak mükemmel olur 👌👌👌

Kral kusura bakma ama bu futbolu Instagram'dan takip edenler senden iyi biliyordur.
Hooop bak Icardi'yi okuttun 40a, hooop teteyi de okuttun. FM sanki burası puahahah.
Attığın ilk 11 dosyası sende indirili sadece, git maçkolikten benim 11'im yap oradan at linki.

Son düzenleme:
FETÖ demek ki o kadar etki edemez olmuş, aslında sürekli şike yaptığından etkisinin olduğu gözüküyor.

FETÖ demek ki o kadar etki edemez olmuş, aslında sürekli şike yaptığından etkisinin olduğu gözüküyor.

Hocam şimdi burada FETÖ adı altında konuşmaya gerek yok, en somut örneğiyle bittikten sonra kim kaç kupa almış ona bakın.

Hocam şimdi burada FETÖ adı altında konuşmaya gerek yok, en somut örneğiyle bittikten sonra kim kaç kupa almış ona bakın.
Bitti diyorsunuz ama her yerden Fetöcü çıkıyor ve eskisinden de güçlü oldukları söyleniyor.

Bitti diyorsunuz ama her yerden Fetöcü çıkıyor ve eskisinden de güçlü oldukları söyleniyor.
Bayiliyorum sosyal medyada galatasaray'i feto ve teror orgutu ile iliskilendirip acik ve net konusamayan insanlara, acik bir sekilde kimin terorist kimin teror orgutu uyesi soyler misin. SS alacagim sonra hesabini, mesajini falan silebilirsin.

Bayiliyorum sosyal medyada galatasaray'i feto ve teror orgutu ile iliskilendirip acik ve net konusamayan insanlara, acik bir sekilde kimin terorist kimin teror orgutu uyesi soyler misin. SS alacagim sonra hesabini, mesajini falan silebilirsin.
Nolur ekran görüntüsünü sil çok korkuyorum gece FETÖ gelip benim canıma kıyar bak😭😭

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ne olur ekran görüntüsünü sil çok korkuyorum gece FETÖ gelip benim canıma kıyar bak😭😭

Kral bunlar TAA 2000 senelerinden kalma sen diyorsun ki hala var. Yeni olarak kim var mesela?

Kral bunlar TAA 2000 senelerinden kalma sen diyorsun ki hala var. Yeni olarak kim var mesela?
7 yıl önceden bence çok eski değil.

Bu da bence çok komik atıyorum.

7 yıl önceden bence çok eski değil.

Bu da bence çok komik atıyorum.

Hocam Okan Buruklu yerde sizin efsaneniz Emre Belezoğlu'da var hem de sizi kupadan eleyenden.

Hocam Okan Buruklu yerde sizin efsaneniz Emre Belezoğlu'da var hem de sizi kupadan eleyenden.

Ayrıca sizin geçmişiniz de pek temiz değil, ANANAS kodu ile yaptıklarınız ortaya çıkıyor yeni yeni.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı