Galatasaray Wilfried Zaha transferini Kap'a bildirdi

Herkes birbirine transfer çalımı yapıp transfer yaparken yaparken bizim Çarşı tayfanın istifa ve transfer bekleyişi: Eki Görüntüle 1873526

Millet Zaha, Tadic, Bakambu transferlerini açıklıyor; Nur Çebi ve Şenol Hoca, neredeyse 1 aya yakındır görüştüğümüz Amartey'i yeni açıklıyor. Lyanco transferinde de pürürzler çıkmış :D

Millet zaha, tadic, bakambu transferlerini açıklıyor; nur çebi ve şenol hoca, neredeyse 1 aya yakındır görüştüğümüz Amartey'i yeni açıklıyor. Lyanco transferinde de pürürzler çıkmış :D

Lyanco sakatlık sıkıntısı var diye adamın sözleşmesini gerektiği yerde feshetme maddesi koymaya çalıştılar adam kabul etmeyince geri gitti o da şimdi de coutinho için josef girmiş transfer için bence bunu da ya GS alır ya da fb.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok sevindiğim bir transfer, yıllardır üst düzey PL'de oynamış bir oyuncuyu transfer ettik. FB'ye gitse oldukça kıskanacağım bir transfer olurdu. Hayırlı olsun.

Gözünü seveyim her gün şu Beşiktaş haber sitesine bakmaktan yoruldum, her gün birini transfer ediyorlar listeye ekliyorlar ama ortada yine sonuç yok yine sonuç yok.
Site: KARAKARTAL - En iyi Beşiktaş Taraftar Sitesi
Aynı yapımcının GS ve fb uygulamarı var.
Site GS: WEBASLAN - Türkiye'nin en iyi Galatasaray taraftar sitesi
Site fb: superFB.com - En İyi Fenerbahçe Taraftar Sitesi - Haber, Video, Makaleler, Duvar Kağıtları, Multimedya, Kulüp Haberleri

Fatih Terim de Suudi Arabistan milli takımının başına geçecekmiş yeni gördüm.

Son düzenleyen: Moderatör:
Lyanco sakatlık sıkıntısı var diye adamın sözleşmesini gerektiği yerde feshetme maddesi koymaya çalıştılar adam kabul etmeyince geri gitti o da şimdi de coutinho için josef girmiş transfer için bence bunu da ya GS alır ya da FB.

Kendisini Ramos'a çok benzetiyordum, gelse ve oynasa güzel olurdu. Coutinho veya Talisca gibi oyuncular Türkiye'ye gelse bile maaş sıkıntıları çok olur. Bu tarz adamlar kariyerlerinin sonlarında yallah Arabistan :D

Kendisini Ramos'a çok benzetiyordum, gelse ve oynasa güzel olurdu. Coutinho veya talisca gibi oyuncular Türkiye'ye gelse bile maaş sıkıntıları çok olur. Bu tarz adamlar kariyerlerinin sonlarında yallah arabistan :D

Aynen vallaha öyle Lyanco yapılı vücutlu bir adam ama sakatlık riski bulunuyordu işte.

Bu herifte ve Aboubakar'da nasıl sakatlık riski bulunuyor hiç anlam veremiyorum. İkisi de azmanın teki :D

Aboubakar'da damı varmış sakatlık riski? Hiç görmemiştim.

Geri
Yukarı