Wilfried Zaha Fenerbahçe'ye gelecek haberleri doğru mu?

Supernova156

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar biliyorsunuz ki sürekli Fenerbahçe-Zaha haberleri çıkıyor. Sizce bu doğru mu, böyle bir transferin olabileceğini düşünüyor musunuz?

Arkadaşlar biliyorsunuz ki sürekli Fenerbahçe-Zaha haberleri çıkıyor. Sizce bu doğru mu, böyle bir transferin olabileceğini düşünüyor musunuz?
Ali Koç gibi biri varken çok umutlanma Aziz Yıldırım gelirse olabilecek bir transfer zaten şuan Fb dışında güçlü bir takım da istemiyor diye biliyorum.

Arkadaşlar biliyorsunuz ki sürekli Fenerbahçe-zaha haberleri çıkıyor. Sizce bu doğru mu, böyle bir transferin olabileceğini düşünüyor musunuz?

Zorluyor işte belki bir Fenerbahçe'li olarak carlos getiren başkandan Almanya 2.liginde Serdar dursun alan başkana geçmek çok üzücü o Ali koç başkan fb şampiyon diyenler şimdilerde aziz başkan diyorlar o daha da komik :)

2 ay sabah akşam peşinde koştuğu adamı kaptırınca fb :)

Hocam fenerbahçeliyim bende ama iyi ki almamışız derken oyuncu iyi zaten ama 8 milyon euro maaş verilecek futbolcu değil maalesef kendi görüşüm. Zaten fb yöneticileri açıkladı neden almadıklarını transfer çalımı demeleride saçma bir futbolcudan vazgeçince nasıl çalım oluyor anlamadım fred veya szymański transfer çalımı olabilir çünkü fb satın aldığından GS ilgileniyordu vazgeçtik demedi insanlar yani kısaca futbol severler yılda 8 milyon verdiğim adam oynayamayınca üzülüyor değmez diyor bende daha çok erken diyorum zaha iyi oyuncu daha iyi şeyler yapacaktır ama 8 milyon euro etmez bunun ekstra imza parası vs. vardı çok para verdi GS.
Not: Toplam 11mn euro vermiş imza dahil. Ama imkansız bir durum bu fb yanılmıyorsam yıllık 5-6 mn çıkmıştı o paraya gelmeyen zaha o paralara GS de oynamaz yine işin içinde bir şey var bu arada bunu sadece GS de yapmıyor her büyük takım yapıyor.

Geri
Yukarı